משכנתא

משכנתא

משכנתא הנה הלוואה לצורך רכישת נכס בענף הנדל”ן למטרות מגורים או למטרת השקעה. בין הנכסים שניתן ליטול בעדם משכנתא הנם משכנתא למגרש שבדרך כלל ייעודו לבניה פרטית או למשרדים ותעשיה, משכנתא לבניית בית על מגרש, משכנתא לרכישת דירה בבניין מגורים, מגדל מגורים או משכנתא לרכישת בית פרטי מיזמים ו\או קבלנים או משכנתא עבור דירה משוק הדירות הקיימות במשק שהן למעשה דירות יד שנייה.

חדש – זקוקים להלוואה/משכנתא ואתם בעלי נכסים לשיעבוד!!!

הלוואות לבעלי נכסים החל מ-200,000 שקל כנגד שיעבוד

 • מתאים למסורבי בנק

 • חילוץ מכינוס נכסים

 • לחילוץ חובות והוצאה לפועל

לקבלת עד 50 הצעות שונות למשכנתא מבנקים,חברות ביטוח,חברות חוץ בנקאיות או גופים מוסדיים – הנכם מתבקשים ללחוץ על הבאנר בתחתית המאמר (לחצו לקבלת הצעת מחיר מיידית), השאירו פרטים וחשוב להקפיד ולסמן את מטרת ההלוואה למשכנתא חדשה או קיימת כדי שהמומחים שלנו למשכנתאות יקבלו את פנייתכם ויחזרו אליכם מיידית! הייעוץ חינם, בלי תנאים מוקדמים ובלי התחייבות מצדכם.  הקליקו ונשמח להתאים עבורכם משכנתא מיידית בתנאים הטובים בישראל!

למעוניינים בליקחת משכנתא יש לדעת תחילה כי מדובר בהלוואה מורכבת ורבת אחריות שיש לעמוד בה. למעשה, משכנתא היא הלוואה גדולה מאוד אולי ההלוואה הגדולה ביותר אליה מתחייב אדם במהלך חייו ולא משנה אם מדובר בדירה ראשונה או שנייה. על כן, יש לעמוד בקריטריונים רבים ולהכיר היטב את המוצרים הבנקאיים על מנת לקבל את התנאים הטובים ביותר לביצוע עסקת המשכנתא. לצורך כך, עומד לרשותכם צוות צ’יק צ’ק קרדיט שמטרתו להביא אליכם את הצעות המשכנתא הטובות ביותר וללוות את תהליך ההלוואה כך שתקבלו הרכב משכנתא משתלם שמתאים לכם, עם תנאי ריבית ותשלומים שאיתם תוכלו לממש את חלום הדירה שלכם.

בין אם אתם מעוניינים במשכנתא לצורך מגורים בפעם הראשונה ובין אם אתם משפרי דיור, כל שכן אם אתם רוכשים נכס למטרת השקעה, פנו אלינו וצוות צ’יק צ’ק קרדיט ילווה את תהליך לקיחת המשכנתא והפרוצדורות הנלוות אליה כמו הדרכה בהשגת טפסים ומילויים, מידע שחשוב לדעת ועוד.

מחזור משכנתא

משכנתא הנה הלוואה גדולה למדי בעיקר כאשר מדובר בשכירים, אפילו אם מדובר בכאלה המתפרנסים ממשכורות הנמצאות בעשירונים העליונים של המשק. בבואכם להתחייב למשכנתא, אתם לא רק מתחייבים לסכום כסף או לתנאי ריבית. אתם מתחייבים גם על זמן. כלומר, בחתימתכם אתם מאשרים שתחזירו סכומי כסף לאורך תקופה שיכולה להגיע גם ל- 30 שנה.

איך מתמודדים עם הלוואה שיכולה להגיע לתקופה כל כך ארוכה מבלי לדעת אפילו מה יקרה מחר? לצורך כך הומצא מנגנון מחזור משכנתא שתפקידו להגדיר מחדש את ההלוואה הכי גדולה שלוקחים על עצמם רוכשי הדיור. מחזור משכנתא הינה פעולה הניתנת לביצוע מדי כמה שנים. הגורמים המרכזיים למחזור משכנתא הם רבים ומגוונים ואלה העיקריים שבהם:

         א.         שינויים ביכולת ההחזר של נוטלי המשכנתא – השינוי מאפשר בין היתר לשנות את פריסת התשלומים אם צפוי שינוי ביכולת ההחזר לטובה או לרעה. כך לדוגמא תוכלו להגדיל את הסכומים שאתם משלמים מדי חודש אם אתם צפויים להרוויח יותר או לחילופין להפחית תשלומים, להגדיל פריסה, לבצע הלוואת גישור או גרייס. שינוי נוסף ביכולת ההחזר של נוטלי המשכנתאות הוא כיסוי של חלק מהסכום שנלקח בהלוואה המקורית. לווים רבים מצליחים לחסוך סכומי כסף המשתחררים מפקדונות, קרנות השתלמות וחסכונות שונים או מקבלת סכומי כסף משמעותיים שכעת יכולים לשמש להחזר חלק מההלוואה.

         ב.         שינויים בתנאי השוק הכלכלי – ירידת ריבית, שינויים רגולטוריים שונים לטובת ציבור נוטלי המשכנתאות, שינויים במדיניות הבנקים ואפילו שינויים מינוריים בשוק הדיור יכולים להוות סיבה מצויינת ליצירת הלוואה חדשה שמטרתה שיפור תנאי ההחזר ולהביא לחיסכון של סכומי כסף משמעותיים.

          ג.          שינויים בשוק הדיור – שוק הדיור הישראלי הופך בשנים האחרונות למורכב ביותר. עליית מחירי דיור מצד אחד, התערבות מהלכים פוליטיים מצד שני, מדיניות ריבית של בנק ישראל מצד שלישי, יזמים וקבלנים מצד רביעי וזה עוד לפני שהזכרנו את מדניות הבנקים, יוזמות של עיריות ומועצות איזוריות, יוזמות פרטיות ועוד. הכללה של גורמים אלה עלולה להביא להמשך עלייה במחירי הדיור או ירידה. על כן, שינויים בשוק הדיור – ישפיעו בצורה ישירה ועקיפה על יכלת נוטלי המשכנתא להביא לחסכון בכספים או שבכולתה לשמור על תנאים טובים אם נלקחו בתקופה שכבר לא ניתן יהיה לקבלם שוב.

לכן, חשוב מאוד להבין שתהליך מחזור המשכנתא הנו מורכב ומסובך ככל שיהיה, רצוי שיתבצע עם יועץ לנושא רגיש כל כך ושיש בו כדי להשפיע בצורה ישירה על איכות חייהם של נטלי המשכנתאות.

עד שלב זה עסקנו בשלושה מרכיבים עיקריים בתהליך מחזור המשכנתא:

         א.         אפשרויות בשינויי תנאי ההלוואה שיכולים להביא לחסכון רב של כספים.

         ב.         אפשרויות התאמה של המשכנתא לתנאי השוק ולאורך החיים של הלווה.

          ג.          אפשרויות הקיצור או ההרחבה של המשכנתא.

ייעוץ למשכנתא חדשה

הלוואת המשכנתא יכולה להיות לרועץ בפעמים רבות. תכנון לקוי בתכנון משכנתא, שינויים במבנה המשפחתי, רכישת דירה שנייה, שינויים בהכנסה, ריבוי הוצאות ושינויים נוספים, עלולים להביא למצב שבו קיים צורך במחזור משכנתא קיימת למשכנתא חדשה.

צוות צ’יק צ’ק קרדיט למשכנתא יניח בפניכם שורה של הצעות טובות המותאמות לכם באופן אישי במטרה להקל תשלומים ולחסוך עד עשרות אלפי שקלים. לצ’יק צ’ק קרדיט צוות יועצים מקצועי המצוי היטב בשוק המשכנתאות הישראלי ובעיקר באפשרויות הרבות העומדות כיום לרשות ציבור לווי המשכנתאות ותופתעו בוודאי לגלות אילו אלטרנטיבות מצויות בפניכם!

משכנתא למסורבי בנקים

מצב כלכלי לחוץ, אי עמידה בתשלומים, מינוס גבוה בחשבון הבנק לאורך זמן, אי קיומם של חסכונות או ערבויות שונות, עיקול על נכסים וחשבונות בנק – כל אלה עולים ליצור מצבים שבהם הבנקים פשוט לא יהיו מוכנים להעניק משכנתא אף על פי שבפועל, נוטלי המשכנתא יכולים לעמוד בתנאי תשלום סבירים מול תכנון נכון.

מערכת את צ’ק צ’ק קרדיט פועלת מול כופי אשראי לגיטימיים וכמובן מול הבנקים. בכולתנו לסייע בצורה מקצועית ונכונה בשתי דרכים: הראשונה, לפעול ולפנות לאותם הבנקים במטרה להביא את האישור המיוחל על מנת שתוכלו לקבל משכנתא ובתנאים טובים המתאימים לכם והדרך השנייה הנה לקדם פתרונות מימון מגופים חוץ בנקאיים בתנאים נוחים לא פחות מאשר קבלת משכנתא בבנק.

ככלל חשוב להדגיש כי ככל שתופקע הבלעדיות של הבנקים להעניק אפשרות ללקיחת משכנתא, דבר המתחיל להתקיים כבר, כך נצפה במעבר חד של אזרחים לגופים המעניקים הלוואות שאינן הלוואות בנקאיות אבל תנאיהם לא פחות טובים ולעיתים אפילו נוחים יותר. אמנם בדרך כלל הם באים לידי ביטוי בריבית גבוהה ביחס לבנקים אבל מצד שני מאפשרים מיקוח בנושא זה ובעיקר גמישות יוצאת דופן במשך כל תקופת ההלוואה. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם ומערכת צ’ק צ’ק תעשה את שאר העבדה עבורכם והצעות יחלו לזרום אליכם.

מיהם אותם הגופים המעניקים משכנתא חוץ בנקאית?

טעות נפוצה היא כי הגופים הנחשבים חוץ בנקאיים הנם שוק אפור. בוודאי תתפלאו לגלות כי אותם הגופים הם למעשה קרנות שונות, חברות ביטוח, קרנות פנסיה וחברות שונות אשר באישורו של משרד האוצר פנו לתחום. על כן, התנהלות אופן פריסת התשלומים על ידי צ’קים או הוראת קבע מחשבונכם תעשה בצורה כזו שתאפשר לכם שליטה מלאה בהלוואה. חשוב לציין כי הלוואות אלו מפוקחות על ידי צ’יק צ’ק קרדיט וניתנות בצורה מסודרת תחת קורת גג אחת. הן כוללות בדיקות שונות והצגת תנאי החזר ברורים ללא הפתעות ובתנאים הוגנים. נשמח לסייע לכם בבחירת המסלול המתאים לכם.

ביטוח משכנתא

בין אם בחרתם לקחת משכנתא באמצעות בנק או באמצעות גופים חוץ בנקאיים עלייכם לדעת כי חלק חשוב במשכנתא הינו ביטוח המשכנתא. מושג זה נועד הכדי להבטיח את התשלומים לגוף המלווה במקרה של פגיעה פיסית בלווה המשכנתא ו\או במבנה שעבורו נלקחה המשכנתא, בתוספת הריבית כמובן. על כן, כל אדם הנוטל משכנתא מחוייב בביטוח – סכום שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים במהלך תקופת ההחזר. בעבר, היו אלה הבנקים שביצעו את ביטוח המשכנתא והתוצאה הייתה מחירים גבוהים מאוד ששולמו על ידי הלווים לתקופות זמן ממושכות והסתכמו באלפי ועשרות אלפי שקלים. עם פתיחתו של שוק זה לגורמים נוספים חלה ירידה משמעותית בעלויות ביטוח המשכנתא ולכן ראו לעצמכם חובה לבדוק את הנושא באמצעות צוות צ’ק צ’ק קרדיט. מערכות צ’יק צ’ק קרדיט יאתרו עבורכם את את תנאי ביטוח המשכנתא הטובים ביותר שתוכלו לקבל ממגוון של גורמים מול פרטי המשכנתא שלכם, כך שתנאים אלו יהיו מותאמים במיוחד עבורכם.

תמהילי משכנתא

משכנתא הנה כאמור הלוואה – לעיתים הנה כאמור ההלוואה הגדולה ביותר שהשיראלי נטול על עצמו בחייו. תכנון לקוי של המשכנתא עלול להביא לבזבוז כספים שניתן היה לחסוך מראש עם מעט תכנון ומחשבה כאשר יש להתחשב בשני גורמים: מדד וריבית. לרשות נוטלי המשכנתא קיימים סוגים נפוצים של משכנתא: משכנתא צמודה למדד, משכנתא שאינה צמודה למדד. לחלק זה מצטרף עניין הריבית וניתן להחליט בהתאם לרצון הלווה אם לבחור בריבית כמשתנה או שאינה משתנה.

איך יודעים באיזו משכנתא לבחור?

תשובה זו מורכבת משני פרמטרים. הראשון מאוד תלוי ביכולת ההחזר שלכם או במילים אחרות במצבכם הפיננסי. שכן אם אתם בעלי הון עצמי מספיק או לחילופין בעלי יכולת החזר שלכם יציבה, יהיה כדאי לכם לבחור במסלול קצר ומהיר יחסית אל עבר הדירה הנכספת. לחישוב זה יש להוסיף כמובן את סכום הכסף שאתם מקשים להלוות שהרי הוא פקטור מאוד חשוב. ככלל, מצד אחד תוכלו להינות מריבית קבועה אך גבוהה מזו הנהוגה בשוק ומתנאי החזר ברורים וידועים מראש אך כאן עדיין לא הסתיימה הבחירה, המובילה אל הפרמטר השני שאינו תלוי בכם ולמעשה כמעט בלתי ניתן לנבא אותו והוא המשק, שוק הדיור, הריבית והמדד. בחלק זה יהיה קשה מאוד להסתמך על השוק שכן דברים עלולים להתרחש מבלי שתהיה לכם שליטה עליהם. ניקח לדוגמא את הריבית בשנת 2015 שהגיעה לשפל חסר תקדים. בשנה זו נהנו רוכשי הדירות מריבית נמוכה במיוחד כאשר נטלו משכנתאות הצמודות לריבית. אבל, במידה ותהיה עליה בריבית הם יהיו הראשונים להפגע מעליה זו ככל שתתרחש, אם תתרחש – לאורך זמן.

משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה

מסלול המשכנתא צמודה למדד המחירים לצרכן כך שלמעשה ערך הכסף שהבנק העניק ללווה – נשמר לאורך כל הזמן ואת החלק הזה חשוב מאוד להבין כי זה אומר למעשה שאף על פי שלערך הכסף יש נטייה לרדת, במקרה זה הוא יותאם למשך כל זמן ההלוואה למצב במשק. הריבית על הסכום שנלקח במסלול זה תתעדכן מפעם לפעם – בדרך כלל העדכון נערך מדי כמה שנים בין שנה לחמש שנים.

במילים אחרות, הלווהמתחיל את התהליך כאשר החזרי המשכנתא נמוכים יחסית מצדו בידיעה ברורה שסכומים אלה עתידים לגדול בהמשך בעיקר בגלל שני גורמים: ערך הכסף שהלווה מחזיר נשמר ועולה ככל שהמדד עולה והגורם השני הוא הריבית שגם לה יש נטייה לעלות.

משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה

משכנתא מסוג זה מתארת סיטואציה שבה הלווה והמלווה יודעים שניהם (למעט שינויים קלים ביותר) מהו סכום ההחזר החודשי ומהי הריבית על סכום ההלוואות. יתרונה הבולט של השיטה היא היעדר “הפתעות”. חסרונה הוא בירידת הריבית בהנחה ויש לה לאן לרדת. חשוב לציין כי הריבית שתחול על משכנתא מסוג זה תמיד תהיה גבוהה מהריבית הנהוגה במשק שכן הגוף המלווה יגן על עצמו מפני עלויות צפויות וכמובן על ערך הכסף שהעניק ללווה.

מכאן שנוטל ההלוואה יהנה מריבית קבועה גם אם זו תעלה במשך הזמן וכמובן יוכל לתכנן את ההחזרים בהתאם לתזרים המזומנים.

משכנתא בשיטת ההחזרים היורדים

משכנתא מסוג זה קובעת כי כבר בתשלומים הראשונים הלווה משלם את החלק היחסי החודשי של המשכנתא על הנכס בתוספת החלק היחסי המלא של הריבית על הסכום שנטל. חסרונה של שיטה זו בתשלומים גדולים יחסית בתחילת הדרך, אך ככל שיעבור הזמן, גובה התשלומים ירד מפני שהלווה אינו צובר חובות על ריבית. יתרון נוסף של שיטה זו שהיא מאפשרת שליטה מלאה בתכנון ההחזר. כלומר, לאורך כל הדרך ניתן לדעת בצורה כמעט מדוייקת כמה כסף עוד נשאר להחזיר.

צ’יק צ’ק משכנתא

צוות צ’יק צ’ק קרדיט מאפשר לכם לקחת משכנתא בראש שקט עם מגוון שיטות החזר כך שעניין המשכנתא בעיקר בחלק של בחירתה יהיה קל יותר וברור. לכל משק בית ולכל אדם יכולות שונות, העדפות ובעיקר צרכים שונים. נפנה עבורכם לבנקים למשכנתאות ולגופים נוספים על מנת שתקבלו תמונה ברורה ורצינית על האפשרויות העומדות לרשותכם, בתנאים הכי טובים.

נתקלתם בסירוב לאישור משכנתא?

פנו אלינו באמצעות טופס יצירת קשר כדי שנבחן עבורכם מספר גדול של אפיקים לגיוס הון וקבלת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי נכסים.

יש לכם נכס שתוכלו למשכן? ההורים רוצים לעזור לכם? אנו כאן להתאים לכם מסלולי משכנתא מיוחדים לבעלי נכסים.

מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות האתר גם במקרים של צורך ב-הלוואות כנגד שיעבוד נכס, הלוואות כנגד משכון נכס, משכון נכס לטובת הלוואה, הלוואה תמורת משכון דירה, משכנתא כנגד שעבוד נכס, שעבוד נכס לטובת הלוואה, הלוואה כנגד משכון דירה, הלוואה על חשבון נכס.
זקוק להלוואה לעסק?

זקוקים להלוואה לשכירים/פרטיים?

הלוואות לעסקים באישור מיידי

הלוואות לשכירים ופרטיים תוך 24 שעות בריבית בנקאית

בעל עסק יקר, מלא פרטים בטופס זה לקבלת הלוואה לעסקים – הלוואות לעסקים בכל הארץ!

הלוואות לשכירים לכל מטרה באישור מיידי!

הלוואות לעסקים בריבית זולה מהבנקים הלוואה לעסק עד 1 מיליון שקל ללא ערבות וללא בטחונות. הלוואות מקרנות עד 8 מיליון שקלים בתנאים מעולים אישור עקרוני מיידי
 • הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים
 • הלוואה לעסק חדש/עסק בהקמה
 • התמחות בהלוואות לכל המגזרים, לרבות המגזר הערבי

איך להקים עסק מאפס, ללא הלוואות?

 
ללמוד איך לעשות כסף
טופס זה מיועד אך ורק למי שלא רוצה לבלות את חייו כעובד שכיר.
מלאו פרטים למידע נוסף על קורס הקמת עסק מאפס.
כאן לא נותנים הלוואות וגם לא מחיקת חובות.
הטופס מיועד לעל מי שרוצה ללמוד איך להצליח בעסקים ומוכן להשקיע בעתידו

אפילו אם אין לך רעיון במה לעסוק ואתה נמצא בחובות עמוקים
לא צריך הרבה שכל כדי לקחת הלוואה ולבזבז את הכסף.
אבל כן צריך הרבה שכל, כדי להפוך את העסק לרווחי בלי להיכנס לחובות.

הקלק כאן עכשיו לפרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

זקוק למחיקת חובות?

הסדר חובות – פתרונות לכל בעיית חובות

מלאו טופס זה לקבלת ייעוץ מהחברה המובילה בישראל בהסדרת חובות!

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:

 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק – השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל”פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע”י ניהול מו”מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
מאשר קבלת דיוור בדוא”ל ובSMS:

זקוק להסרת פסקי דין מהאינטרנט?

מוטרדים מפסקי דין המופיעים בגוגל?

רוצים למחוק את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט?

אין לכם אפשרות לקבל הלוואה/משכנתא בשל פסקי דין ברשת?

קשה לכם להתקבל לעבודה חדשה בגלל אזכורים שליליים?

אין לכם אפשרות ליצור זוגיות חדשה בגלל החשש מהדברים שכתובים עליכם באינטרנט?

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

 • כ – 95% הצלחה
 • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
 • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
 • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
 • תשלום לפי הצלחה בלבד!

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

המרכז הארצי לזכויות החייב

“כי גם לחייב יש זכויות”

מלא פרטים בטופס כדי לגלות איך להתמודד עם חובות ולנצל את כל זכויותייך

 • טיפול בחובות של פרטיים
 • חובות של גופים עסקיים
 • טיפול בחובות לגופים ממשלתיים בהם מכס, מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מרכז הקנסות ועוד

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

כל הזכויות שמורות לצ'יק צ'ק קרדיט. אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. 2015.