תהליך לקיחת מחזור משכנתא

כתבות אחרונותאחד המושגים הנפוצים ביותר בעולם המשכנתאות בעשור האחרון הוא: “מחזור משכנתא”.  מחזור משכנתא הוא תהליך שמטרתו לקחת משכנתא קיימת, להכניס אותה לסל המחזור ולקבל במקומה משכנתא חדשה. ניתן לומר שבעצם ממירים את המשכנתא הישנה בתנאים הישנים למשכנתא חדשה בתנאים חדשים.

כיצד נעשה תכנון  מחזור משכנתא?

כאמור, מיחזור משכנתאות הוא תהליך שלא מעט בעלי משכנתא בוחרים בו כיום וזאת בשל העובדה שתהליך זה יכול להפחית להם את ההחזר החודשי או להקטין את כמות התשלומים שהם  צריכים לשלם עד גמר ההלוואה המדוברת. תכנון מיחזור משכנתא הוא דבר שיש לתכנן  בצורה הטובה ביותר. שני השינויים שיחשבו במחזור הם: שינוי או המרה של  מסלול המשכנתא הקיים למסלול האחר או השארת המסלול הקיים, אך שינוי התקופה או ריבית המשכנתא. ניתן לקצר או להאריך את התקופה.

ניתן למצוא כיום שני סוגי מחזורים: מחזור פנימי שמתבצע כאשר ממחזרים את המשכנתא בבנק שבו היא מצויה או מחזור חיצוני כאשר מעבר לשינוי תנאי המשכנתא בבנק, גם מעבירים אותה לבנק אחר.

כמובן שטרם מבצעים  תהליך מחזור משכנתא,  יש לבדוק שהמחזור אכן משתלם וכן, לבחור את שיטת המחזור המתאימה והבנק הנכון לבצע בו את תהליך המחזור.

תהליך המחזור עוסק בבניית תמהיל משכנתא שונה מהתמהיל אשר בניתם עבור המשכנתא הקיימת שלכם. מדובר על תמהיל שצריך להיות רלוונטי למצב הנוכחי בחיים של האדם שמעוניין למחזר את המשכנתא. התהליך יתבצע לאחר בדיקה יסודית של משכנתאות שהאדם יכול לקבל במציאות החיים הנוכחית שלו הן מבחינת תנאי ההחזר של המשכנתא, סכום המשכנתא, הריבית על המשכנתא, מסלול ההחזר ועוד ובסופו של דבר, להגיש את הבקשה לבנק הרלוונטי. המשכנתא החדשה מכסה את המשכנתא הישנה והאדם שקיבל אותה מתחיל לשלם את הסכום החודשי החדש לו, בהתאם למשכנתא הממוחזרת.

חשוב להבין כי תהליך מיחזור משכנתאות שמתבצע בצורה מדויקת ומקצועית, יכול לחסוך לא מעט לממחזר.

תהליך לקיחת מחזור משכנתא

למה כדאי לבחור במומחים עבור תהליך מחזור משכנתא?

כדי למקסם הצלחה בחיסכון בלקיחה או במחזור של משכנתא, חשוב מאוד לבחור ביועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה. לא כדאי לבחור באחד מיועצי המשכנתאות של הבנקים שבהם אתם מבררים על תהליך מיחזור משכנתא שכן, יועץ משכנתאות מעין זה יפעל בהתאם לאינטרסים של הבנק ולא יעניק לכם ייעוץ אובייקטיבי באמת. חשוב לבחור ביועץ פרטי מטעמכם שיתאים לכם את הלוואת המשכנתא הטובה ביותר. גם אם אתם חושבים שאתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי על ידי עצות שקיבלתם מבני משפחה, חברים או מכרים שמחזרו את המשכנתא שלהם, חשוב שתזכרו שמה שנכון וטוב לאדם אחד איננו נכון וטוב לאדם אחר במשכנתא ועל כן, יש לבחור במומחה ללא אינטרסים בכדי שישקול את הפרמטרים המשתנים הנוגעים לכם ויסייע לכם לבנות תמהיל נכון  של מחזור משכנתא שתסייע לכם להפחית החזרים חודשיים במשכנתא או יקצר לכם את פרק הזמן של תשלומי המשכנתא.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות