כללי אצבע להשקעה בנדל”ן

כתבות אחרונות

כללי אצבע להשקעה בנדל"ן


מעוניינים להשקיע בנדל”ן? הגעתם למקום הנכון. ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לבחור נכס להשקעה בצורה חכמה וטובה. אם תבחרו ליישם את הטיפים שלנו, תוכלו להנות מתשואה גבוהה יותר, להרוויח יותר וגם להיות חשופים לסיכונים מוגבלים בלבד.

הכתבה בשיתוף עם חברת r-me השקעות בנדל”ן.

כללי אצבע להשקעה בנדל"ן

ההבדל בין רכישת דירה למגורים לבין רכישת דירה להשקעה

תסכימו איתנו שכאשר אנו מעוניינים ברכישת דירה למגורים, אנו גם שואפים לרמת חיים גבוהה ואנו נרצה להתגורר בקרבת ההורים או בני המשפחה וכמו כן נרצה גם להתגורר בסביבה בה יש מקומות עבודה ומוסדות חינוך איכותיים. כאשר רוכשים דירה להשקעה, הדברים יתנהלו בצורה אחרת. אנחנו נקבל את ההחלטות לגבי הנכס, על פי שיקולים אחרים. אחד החשובים בהם יהיה גובה התשואה שנפיק מההשקעה. 

טיפים להשקעה נכונה שתביא גם תשואה גבוהה

להלן הטיפים שלנו:

  • יש להשקיע במקום בו יש כמה שיותר עוגנים. מה הכוונה? יש להשקיע במקום שיש בו מקומות עבודה, מוקדי בילוי ופנאי, תחבורה יעילה, מוסדות חינוך ומוסדות אקדמיים ועוד. מקום כזה יהיה מבוקש והשכירות בו תהיה גבוהה ואף תעלה עם הזמן. 
  • יש לחשוב על השוכרים וגם על הצרכים שלהם ולרכוש דירה להשקעה שאכן תתאים עבורם. על כן, יש לחפש דירה שתתאים לצרכים המקומיים. שימו לב, ככל שהדירה תתאים לצרכים של השוכרים, כך גם גובה התשואה ביחס למטר יהיה גבוה יותר. 
  • יש להשקיע במקום בו תוכלו לנהל ולטפל בנכס בקלות. לדוגמה, אם אתם אלה שאחראים על התחזוקה והניהול, אז מומלץ שהנכס יהיה בקרבת מקום המגורים שלכם. מנגד, במידה ואתם מתכוונים לרכוש את שירותיה של חברה לניהול נכסים, אז לא צריכה להיות מגבלה לגבי מיקום הנכס.
  • יש להשקיע לטווח ארוך וכמובן עם כסף שאתם לא צריכים לחיי היום יום שלכם. ממש כמו כל השקעה, גם השקעות נדל”ן, מחייבות אתכם בהבאת הון עצמי משלכם. יש לבדוק שאכן אתם יכולים להרשות לעצמכם את ההוצאה וכמו כן לקחת בחשבון גם הוצאות צפויות בעתיד. 
  • יש להיעזר באנשי מקצוע שקיבלתם עליהם המלצות. אין לוותר על השירותים של אנשי המקצוע, שכן אלה יכולים לזהות כל מיני בעיות בעסקה שאתם מתכוונים לעשות. נכון, על מנת להשתמש בשירותים של בעלי המקצוע, יש להוציא כספים נוספים, אבל הדבר בהחלט משתלם שכן כאשר רוכשים נכס להשקעה מדובר על הוצאה גדולה ומשמעותית ותסכימו איתנו שעדיף להימנע מטעויות כואבות. אנשי המקצוע המומלצים הם יועץ נדל”ן, יועץ משכנתאות, מתווך דירות, חברת בדק בית, שמאי מקרקעין ועורך דין מקרקעין.

כמה מילים לסיכום…

אנו ממליצים לכם ליישם את כל הטיפים שהוזכרו לעיל. אנו בטוחים שיש עוד טיפים שיכולים לעזור לכם אבל גם אם תבחרו להיעזר רק באלו שהוזכרו לעיל, אתם כבר תרגישו הרבה יותר ביטחון בביצוע העסקה. שיהיה בהצלחה!הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות