10 טיפים לבחירת משרד רואי חשבון

כתבות אחרונות

10 טיפים לבחירת משרד רואי חשבון


רואה חשבון הוא איש מקצוע הנדרש עבור לא מעט בעלי עסקים, פרינלסרים, עצמאיים ולעיתים גם עבור שכירים. בין אם מדובר על עסק קטן, בינוני או גדול, רואה חשבון יהיה זה שאחראי על הפקת דוחות כספיים ובדיקת נתונים שונים שמשקפים את המצב הפיננסי של העסק. הוא כמובן האדם שמגיש את כל הדוחות הרלוונטיים עבור רשויות המס וכן עוסק בייצוג הנישום בכל דבר רלוונטי מול רשויות המס והביטוח הלאומי. בכדי לנהל כיום עסק בצורה תקינה וחוקית ובכדי שלא להסתבך באופן כלשהו עם רשויות המס, אין ספק שחשוב מאוד לבחור ברואה חשבון מקצועי ומנוסה. במאמר הבא תקבלו טיפים יעילים לבחירת משרד רואי חשבון שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

כיצד תבחרו רואה חשבון בצורה הטובה ביותר?

מכיוון שכיום ניתן למצוא לא מעט משרדי רואי חשבון ולא תמיד קל לבחור את המשרד הנכון בשל ההיצע הרחב, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את רואה החשבון שלכם בצורה הטובה ביותר:

  • ראשית כל, כדאי לבצע סקר שוק. כדאי לחפש ולבקש המלצות על רואה חשבון מהסביבה הקרובה שלכם כגון: חברים, מכרים, בני משפחה, קולגות ועוד.
  • שנית, חשוב לדעת שיש רואי חשבון המתמקדים רק במילוי והגשה של דוחות שונים ולעומתם יש רואי חשבון שמספקים מעטפת שרות רחבה יותר לכל לקוח הכוללת גם ייעוץ ותיאום מס, ייעוץ פיננסי ועסקי, ייצוג שוטף מול רשויות המס ועוד. בעוד שעסק קטן יכול להסתפק ברואה חשבון שמתמקד במילוי והגשה של הדוחות הרלוונטיים בלבד, עסק גדול חייב לבחור ברואה חשבון שמספק מעטפת שירותים רחבה.
  • מומלץ מאוד לבדוק מול רואה החשבון היכן הוא ביצע את ההתמחות המקצועית שלו, כאשר ההתמחות המדוברת יכולה להעיד על הידע והניסיון שיש לרואה החשבון.
  • פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון טרם בוחרים ברואה חשבון הוא הקשרים האישיים שלו. אם מדובר על רואה חשבון עם קשרים שונים ברשויות המס, הדבר בהחלט יכול לסייע לכם.
  • חשוב מאוד לבדוק איזה רואה חשבון הוא איש מקצוע אשר שולח עדכונים שוטפים ללקוחות שלו בזמן אמת, אודות שינויים בחוק ותקנות וכן, שולח מדי פעם בפעם מידע חשוב ועדכני שיכול לסייע לעסק.
  • אם אתם מנהלים עסק חדש שרק הקמתם, חשוב מאוד לבחור ברואה חשבון שיודע כיצד להעניק את שירותיו גם לעסקים חדשים המצויים בתחילת דרכם. אם העסק שלכם הוא עסק גדול וותיק, יש לבחור ברואה חשבון מנוסה שיודע כיצד להתאים את שירותיו לעסקים מהסוג שלכם.
  • גם שכר הטרחה שגובה רואה החשבון תמורת שירותיו הוא בהחלט פרמטר שיש לשים עליו דגש. כל רואה חשבון גובה כיום שכר טרחה בעד השירות שלו ויש הבדלים משמעותיים לא פעם בין שכר טרחה שגובה כל רואה חשבון ועל כן, יש לברר מראש מהו שכר הטרחה שיגבה מכם באופן ספציפי רואה חשבון.
  • יש לוודא מראש האם רואה החשבון מציע שירותי תכנון מס ודוחות וכן, האם יש שירותים אחרים שהוא מציע ויכולים להיות רלוונטיים לכם.
  • חשוב מאוד לבדוק כמה שנים עוסק רואה החשבון בתחום כאשר כדאי מאוד לבחור ברואה חשבון ותיק ומנוסה בתחומו, שלא עושה טעויות.
  • המיקום של רואה החשבון גם פרמטר חשוב שיש לשים עליו דגש. יש לבחור ברואה חשבון שיהיה לכם נוח להגיע אליו בכל עת ועל כן, יש לבדוק בסביבה של העסק שלכם איזה רואה חשבון יתאים לכם ביותר.


הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות