משכנתא אחרי פשיטת רגל

כתבות אחרונות

אמריקן קרדיט.


משכנתא אחרי פשיטת רגל

שלום רב לכם, שמי מרטין בוקסדורף, אני יועץ משכנתאות מומחה בפושטי רגל לשעבר. במאמר הזה אני רוצה לאסוף כמה קטעים חשובים כדי לתת לכם את המידע הנדרש בנוגע לנושא שלנו, משכנתא אחרי פשיטת רגל. אז הנה כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת.

משכנתא לאחר קבלת הפטר

הקדמה:

קודם כל חייבים להבין נקודה חשובה, פשיטת הרגל זה הדבר הכי חמור שיכול לקרות למידע הפיננסי של אדם. כלומר כאשר בודקים היסטוריה פיננסית של מישהו, פשיטת רגל היא הדבר הכי חמור שרק יכול להיות. ישנם עוד הרבה דברים שליליים, אבל זה כאמור החמור מכולם.

אז כמה זמן צריך לעבור מאז קבלת הפטר, כדי לקבל משכנתא?

תלוי את מי שואלים, אם אתם שואלים את הבנקאי שאתם הולכים אליו בבנק משכנתאות, אתם כנראה תקבלו תשובה שהיא 7 שנים או כמה שיגידו לכם. הכוונה שלהם היא שניתן לקבל משכנתא רק לאחר שההפטר יימחק לגמרי מרישום ה BDI שלכם. שזאת כמובן דרך אחת להסתכל על הדברים.

סילוק משכנתא

אם אתם שואלים אותי אז התשובה היא קצת אחרת: ברגע שעברו שלוש שנים מההפטר שלכם, אני כבר יודע להשיג לכם משכנתא באחד הבנקים. זהות הבנק היא כמובן תלויה בהרבה דברים, אבל הנקודה היא שברגע שיש כבר שלוש שנים מרגע ההפטר- אני יודע להשיג משכנתא טובה באחד הבנקים.

אחוז מימון במשכנתא אחרי פשיטת רגל:

חשוב מאוד להבין את הנושא הזה, אחרי פשיטת רגל הבנקים מפחדים לתת אחוז מימון גבוה. במילים אחרות זה שאם אתם רוצים לבקש משכנתא של 75 אחוז, אתם יכולים לשכוח מזה. צר לי לכתוב את זה אבל זו האמת. הרבה יותר הגיוני לבנות על משכנתא של 60 אחוז, שזה מימון שבו הבנקים מרגישים הרבה יותר בנוח.

אותו הדבר בדיוק נוגע למחיר למשתכן וכל שאר הצורות הקיימות של משכנתאות. נכון שאתם זכאים למשכנתא של עד 90 אחוז במחיר למשתכן, אבל אם אתם אחרי הפטר- זה לא יקרה בשום צורה. תבנו על משכנתא שהיא בגובה של 60 אחוז מהשמאות, שזה הרבה יותר הגיוני ובעל סיכוי טוב להתקבל.

להיעזר ביועץ מומחה:

אתם כמובן לא חייבים שום דבר לאף אחד. תעשו כרצונכם, אבל תבינו משהו, משכנתא אחרי הפטר ופשיטת רגל היא דבר מורכב מאוד, מאוד קשה להשיג את האישור הנדרש למשכנתא והרבה מאוד בעיות אחרות בדרך. אני אישית ממליץ בחום גדול לקחת יועץ משכנתאות שמומחה בעבודה עם מסורבים, כמוני למשל או אחרים.

אני יכול לקחת את המסמכים שלכם ולהשיג לכם משכנתא ועושה את זה כבר הרבה שנים, לעומת זאת אתם ככל הנראה לא תצליחו לעשות את זה לבד. משכנתא אחרי פשיטת רגל- אתם לא תצליחו לקבל לבד. חבל על הניסיונות ועל זה שתשרפו את עצמכם בכל הבנקים.

לקבלת משכנתא בכל סיטואציה – מלאו פרטים בטופס המתאים ונעזור גם לכם עם משכנתא ועם המפתחות לדירה. תצליחו!הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות