לקוחות מדברים

כתבות אחרונות


לקוחות ממליצים – הלוואה בצ’יק צ’ק

“הייתי מוגבל בבנק. אף אחד לא רצה לעזור לי. לא הבנקים ולא החברות החוץ בנקאיות. היחידים שעזרו לי הם צ’יק צ’ק קרדיט וזה הצליח בגלל שהיה לי נכס שתמורתו קיבלתי הלוואה. הודות למומחים של צ’יק צ’ק עשיתי שעבוד נכסים וקיבלתי הלוואה שסגרה לי את כל החובות ופתחה לי עמוד נקי. המומחים של צ’יק צ’ק הזכירו לי שלא הכל שחור בחיים ובזכותם החלטתי לבקש מההורים שלי לשעבד את הבית וכל קיבלתי את ההלוואה שהצילה אותי. תודה רבה”.

עזרא, ירושלם.

“אני רוצה להודות לחברת צ’יק צ’ק על הטיפול המסור, ההקשבה ועל ההלוואה המהירה שקיבלתי. אני ואישתי פנסיונרים. היינו בבעיה של תזרים מזומנים ולא יכולנו לשלם עבור שכירות. בזכות ההלוואה המהירה שקיבלתי מכם, שילמתי ללא קושי עבור דמי השכירות וגם נהניתי מפריסה נוחה של תשלומים”.

תודה רבה, שמואל, בת-ים


לחברת צ’י’ צ’ק תודה רבה על העזרה ועל ההבנה שגיליתם בסיוע למשפחתי במתן הלוואה דחופה שעזרה לנו להתמודד עם המצב.  לפני מספר חודשים בעלי הפסיק לעבוד בשל בעיות בריאות קשות וטיפולים רפואיים. בשל כך משכורתו הופסקה ונאלצנו להמשיך לתפקד כמשפחה ללא מפרנס ראשי במשך מספר חודשים עד שהעניין הוסדר מול הביטוח הלאומי.  בכל אותה תקופה שמחתי לגלות שיש אצלכם במוקד אנשים עם אוזן קשבת ולב רחב. אני מודה לכם על ההקשבה ועל ההלוואה המהירה שהעברתם לנו שבלעדיה לא היינו מצליחים לעבור את התקופה הקשה. כעת, אחרי שדמי הקבצה של הביטוח הלאומי ודמי הנכות מגיעים ,אנו מחזירים את ההלוואה וזוכרים לכם תודה והערכה.

גילה,  אשקלון


שלום לצי’ק צ’ק,

שמי ענת ואני רוצה להודות לכם על הטיפול המסור ומהירות הפעולה שלכם.  כידוע לכם,  לפני שנה נכנסו לדירה חדשה והיינו קצרים במזומנים. למרות זאת הכרחתי את בעלי לממן מטבח חדש ויוקרתי.  האמת שלא ידעתי שהוא יגיע לסכומים כאלה.  אחרי שהבנק סירב לעזור משיקולים שלא אפרט יצרתי איתכם קשר ותוך זמן קצר העברתם לנו הלוואה בתנאים שהפתיעו אותנו.  בימים אלה התחלנו לשלם את התשלומים החדשים ובכל בוקר שאני מכינה לבעלי ולי קפה אני אומרת לכם תודה רבה.

ענת, ירושלים


“בזכות ההלוואה שקיבלתי מכם הצלחתי לממש הזדמנות עסקית ורכשתי את החנות שהיתה צמודה לחנות שלי ועמדה למכירה. את כספי ההלוואה לעסק שקיבלתי מכם השקעתי ברכישה של החנות החדשה ובשיפוץ כללי. היום יש לי חנות אחת בשטח כפול, יפה ומרכזית.  המהלך הזה הגדיל את ההכנסה שלי באופן משמעותי ואפשר לי לבצע קפיצה שתמיד חלמתי עליה.

אני רוצה לציין שבלי ההלוואה שלכם עד היום הייתי מחזיק בחנות קטנה ולא מושקעת. היום, בזכות ההלוואה לעסקים שקיבלתי, יש לי עסק מצליח ומרהיב. תודה רבה.

אלי,  רמת השרון


צ’יק צ’ק שלום,

אני רוצה להודות לכם על ההלוואה שנתתם לנו שעזרה למימון בר מצווה לילד הבכור.

עם ההלוואה הזו שכרנו אולם אירועים מפואר, הזמנו מנות טובות, קנינו ביגוד וגם עשינו שבת חתן כמו שצריך.  פניתי אליכם כי בבנק לא היו גמישים איתנו ורק בזכותכם קיבלתי הלוואה מהירה ששמחה את כל המשפחה.  רציתי לציין גם סגרתי את ההלוואה הזו מהר מהצפוי  לאחר שגילינו כי קיבלנו הרבה כסף מהאירוע, מה שכיסה את כל ההוצאות וגם השאיר לנו כמה אלפי שקלים.

תודה רבה ותמשיכו לעשות דברים טובים,  אביבה ראשון לציון


“ברצוני להביע את הערכתי הרבה על מתן הלוואה מהירה למימון רכב חדש. גיליתי שההצעה שלכם היתה הטובה ביותר מבין אלה שבחנתי.  תודה על הטיפול ועל השירות המקצועי”.

אלי,  באר שבע


רציתי להודות על כך שעזרתם לי בהלוואה להקמת עסק ועל כך שהאמנתם בי לאורך כל הדרך. שמי שאול ואני בעלים של עסק לכלים חד פעמיים ואביזרי נוי.  הגעתי אליכם אחרי שפניתי למספר בנקים וגופים בבקשה להלוואה לעסק חדש אבל הריביות שהציעו לי היו גבוהות ולא משתלמות.  אחרי ששוחחתי עם נציג השירות שלכם מצאתי חברה עם יחס אישי ועם שירות מעולה וגם תנאים מצויינים. בזכותכם קיבלתי הלוואה טובה והיום העסק שלי עובד ומצליח. הכל מתקתק כמו שעון ואני מרוצה.

תודה על השירות והיחס האישי,

יוסי,  באר טוביה


אחרי שנתקלתי בסירוב מהבנק להלוואה לא נכנעתי וחיפשתי חברה פרטית שתעזור לי. הגעתי אליכם מהאינטרנט ותוך זמן קצר קיבלתי מענה לבקשה שלי. הנציג שחזר אליי היה אדיב ומקצועי, הטיפול היה זריז וברוך השם,  קיבלתי את ההלוואה שכל כך רציתי.

זוהר, רמת הגולן


שמי א’  ועקב גירושים נותרתי ללא פרוטה, בלי בית שהיה לי  ועם חובות כבדים והתחייבויות לא הגיוניות.  פניתי לעזרה לבנק שלי בבקשה להלוואה אבל בגלל שאני כבר מתקרב לגיל 50 עשו לי בעיות.  בגלל המצב לקחתי הלוואות מחברים ומכל מיני מקומות אבל לא הצלחתי להחזיר.  רק בזמן האחרון חזרתי לעבודה ובזכותכם קיבלתי הלוואה בצי” צ’ק שכיסתה את כל החובות שלי ומאפשרת לי קיום להתנהל בכבוד.  בכל חודש אני מחזיר לכם תשלום קבוע בפריסה נוחה והאמת שאני מאד מרוצה. ישר כוח על הטיפול המסור ועל העזרה מכל הלב.

א’, רעננה

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות