לסגור מינוס של 20,000 ש”ח בתוך שלושה ימים

כתבות אחרונות

הלוואה לסגירת מינוס תוך 3 ימים


לסגור מינוס של 20,000 ש”ח בתוך שלושה ימים

בצ’יק צ’ק קרדיט מבטיחים אישור הלוואה מיידי לסגירת מינוס – אפילו תוך כשעה ומציינים כי מדובר באחת ההלוואות המבוקשות ביותר.

“אתם מוזמנים לעשות את החשבון, אבל אנחנו כבר מכירים אותו בעל פה” מציינים בצ’יק צ’ק קרדיט כאשר מנסים להסביר לנו מדוע חשוב ועדיף כל כך לקחת הלוואה בכדי לכסות את המינוס. “אם אנשים היו עושים את החשבון הם  היו מבינים את גודל הטעות שלהם” העניין הוא שגם כאשר אנשים פונים לבנק לצורך הלוואה לסגירת מינוס הם לא ממש מתמקחים על המחיר של ההלוואה והרי זו הסיבה שבגללה הם מלכתחילה לקחו אותה.

המינוס – מסגרת האשראי החורגת כפי שנהוג לקרוא לה היא למעשה הלוואה לכל דבר ועניין מציינים בצ’יק צ’ק קרדיט ומדובר בהלוואה מאוד יקרה שאם תעשו את החשבון תגלו שמדובר בהרבה מאוד כסף. אנשים רבים מעדיפים לחשוב שהמינוס פשוט ייעלם ולכן לא עושים הרבה על מנת לחסל אותו כמה שיותר מהר בכדי לא לשלם את הריביות הרצחניות אבל זה לא קורה ולכן הם נמצאים באופן תמידי בתוך מעגל שאין להם סיכוי לצאת ממנו מסבירים בצ’יק צ’ק קרדיט – חברה המתמחה באשראי מהיר והלוואת מהירות לכל מטרה.

אם תיקחו את הסכום שאנשים משלמים היום על מינוס, תגלו שאם היו לוקחים הלוואה בריבית נמוכה יותר, ניתן היה לסגור את אותו המינוס בדיוק באמצעות כספים מהריבית שאנשים משלמים עליו. כאשר עושים את החשבון מתגלה האמת המרה. הריביות על מינוס של 20,000 ש”ח יכולה להגיע ל14% ואפילו יותר כך שכן מדובר כבר בסכומים משמעותיים שיכולים לשמש לסגירת החוב עצמו. בעוד ריבית על הלוואה יכולה להיות נמוכה בחצי ולעיתים אפילו ביותר.

שימו לב – השירות שלנו ניתן רק אם אתם זקוקים להלוואה/משכנתא ואתם בעלי נכסים לשיעבוד!!!

הלוואות לבעלי נכסים החל מ-200,000 שקל כנגד שיעבוד

  • מתאים למסורבי בנק

  • חילוץ מכינוס נכסים

  • לחילוץ חובות והוצאה לפועל

הלוואות לכיסוי מינוס

“איך שלא מסתכלים על זה, חייבים לסגור את המינוס באמצעות הלוואה. אבל לא מספיק ללכת אל הבנק בו מתנהל החשבון כי לא בהכרח מדובר בתנאי ההלוואה הטובים ביותר מסבירים בצ’יק צ’ק קרדיט. לכן אנחנו ממליצים מאוד לפנות אלינו, בשירות שהוא ללא תשלום כאשר מדובר בהלוואות לצורך כיסוי מינוס אנחנו פונים אל הגופים הפיננסיים השונים ומקבלים עבור הלקוחות הלוואות לכל מטרה לצורך כיסוי מסגרת האשראי ובכך מסייעים לרבים לצאת מהמינוס בתקופה מאוד קצרה.

מדובר באחת ההלוואות המבוקשות ביותר כיום מדגישים בצ’יק צ’ק קרדיט. יוקר המחייה מאלץ את הישראלים לחרוג ממסגרת האשראי שלהם מפני שההוצאות רבות והמשכורות נשארו כמעט ללא שינוי. אנחנו מכירים סיפורים שבהם גם כאשר המאזן הוא חיובי, כלומר ההכנסות עולות על ההוצאות, אנשים נמצאים במינוס תמידי מפני שקיימות הרבה מאוד הוצאות שהן מחוץ לטווח התכנון של משקי הבית או שדובר בהוצאות גדולות בלתי צפויות. כך או כך, אין סיבה לשלם את הריביות הגבוהות על האשראי אם ניתן בשיחת טלפון או במייל פשוט למנוע אותה.

את האישור להלוואה ניתן לקבל לעיתים אפילו תוך שעה ואת הכסף לחשבון בתוך שלושה ימים וכך לעלות על דרך חדשה ללא זריקת כספים מיותרים.

צריכים הלוואה? מלאו פרטים וקבלו הלוואות בצ’יק צ’ק. הייעוץ חינם, ללא תנאים מקדימים וללא כוכביות.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות