המדריך ליציאה מחובות

כתבות אחרונות

ארז פישלר


כך תצאו מהחובות לדרך חדשה

אל תחכו לרגע האחרון כדי לבצע מהלכים נואשים ואם בכל זאת הגעתם עד לקצה, אנו תקווה שמאמר זה יסייע לכם לפתוח צוהר לדרך חדשה. במאמר זה ריכזנו מספר טיפים מעולים שיכולים לעזור לכם לצאת מחובות ולהסתדר בחיים. יחד עם זאת הטיפים בגדר המלצה בלבד וההחלטות נמצאות בידיים שלכם. אנו כאן מביאים לכם תובנות שאספנו מאלפי לקוחות ומניסיון חיים עשיר. לתפיסתינו אם תאמצו לפחות חלק מההמלצות – תוכלו לשנות כיוון ולשלוט בתוצאות. קבלו המלצות חינם מתוך אהבת חינם. שימו לב לא מדובר בייעוץ מחייב אבל בכל זאת גם לסבתא יש ניסיון ועצות מועילות וגם לנו.

חובות הם האויב של כולנו. אם תוכלו להימנע מחובות תקטינו את כאבי הראש אם אתם סובלים מחובות באופן כרוני הרי שהתרופה היא בידיים שלכם בלבד ולא אצל רופא או יועץ עסקי. הצעד הראשון ליציאה מחובות היא הקטנת חובות קיימים, מחיקת חובות וביטול הוצאות מיותרות. אנו ממליצים לרכז את כל ההכנסות, החובות וההוצאות ולקבל החלטות מושכלות על מה אפשר לוותר, על מה כדאי לוותר ועל מה אי אפשר להתפשר.

הטיפ השני שלנו ליציאה מחובות היא הגדלת הכנסות וזה ממש לא משנה אם אתם עצמאים או שכירים. אם יש לכם משכורת נתונה וקבועה והיא לא מספיקה, ביחנו את כל האפשרויות העומדות לפניכם להגדיל את ההכנסה בדרך של קבלת החלטות אמיצות ומושכלות. מה בדיוק לעשות? על זה כל אחד מכם יכול לענות באופן אישי. אין כאן תרופת פלא להמונים אבל יש כאן כלל אחד חשוב – תעשו הכל כדי להגדיל את ההכנסות ובמקביך הקטינו את ההוצאות הקבועות.

אם יש לכם חובות לבנקים, לרשויות, לחברות אשראי וכדומה אל תטמנו את הראש באדמה. אל תפחדו לקחת אחריות. קומו בבוקר וצאו אל החיים האמיתיים ונסו את הכל כדי להגיע להסדר חובות, פריסת חובות או מחיקת חובות כי אין מחיר לשקט שלכם וחבל להגיע למצבי קיצון כמו הוצאה לפועל, כינוס נכסים או פשיטת רגל.

הטיפ הרביעי קשור למשפחה ולזוגיות שלכם. חשוב שתמיד שם בשביל בן או בת הזוג. תעודדו, תפרגנו ותזרימו אנרגיות חיוביות כי בלי כוונות טובות, מחשבות חיוביות וללא אנרגיות טובות קשה מאד להגיע להעדפות מושכלות.

הטיפ החמישי והאחרון הוא להשתדל להימנע משימוש בפנקסי צ’קים, כרטיסי אשראי או הלוואות. פשוט צמצמו למינימום. ואם אתם טובעים בים של הלוואות וחובות השתדלו לאחד את כל החובות להלוואה אחת אותה תפרסו בחוכמה, בשיקול דעת ובתנאים שאתם יכולים לקחת עליהם אחריות מבלי לצאת משליטה.

מקווים מאד שעזרנו לכם. ותזכרו שתמיד ניתן להשאיר פרטים בטפסים שלנו באתר, בבאנרים ובעמודי יצירת הקשר כדי להגיע לחברות מימון, מומחים וחברות המתמחות בהסדרת חובות. תצליחו!הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות