הלוואות – הלוואות לכל מטרה ומשכנתא ברגע אחד

כתבות אחרונות

גיוס הלוואות


הלוואות – הלוואות לכל מטרה ומשכנתא ברגע אחד

כמה פעמים מצאתם את עצמכם נזקקים לכסף והתביישתם לבקש מההורים, מחברים או מהחותנת? כמה פעמים נקלעתם למצוקה בעסק והתביישתם לבקש עזרה? כמה פעמים פתחתם את המחשב, נכנסתם לאינטרנט, גלשתם לחשבון הבנק וחשכו עינכם. כמה פעמים חששתם למצבכם הכלכלי? כמה פעמים חששתם שהצ’ק שנתתם יחזור, שהמשכנתא לא תאושר, שהתשלום החודשי לא יפרע והכי גרוע…. שהפקידה מהבנק תתקשר ותבקש להפקיד כסף בחשבון כי אתם בחריגה?

שימו לב – השירות שלנו ניתן רק אם אתם זקוקים להלוואה/משכנתא ואתם בעלי נכסים לשיעבוד!!!

הלוואות לבעלי נכסים החל מ-200,000 שקל כנגד שיעבוד

  • מתאים למסורבי בנק

  • חילוץ מכינוס נכסים

  • לחילוץ חובות והוצאה לפועל

סיטואציות אלה מלוות הרבה מאד משפחות ועסקים בישראל וכולם זקוקים להתנהלות כלכלית חכמה יותר ולפתרונות פיננסים כדי לצאת מהמצוקה הכלכלית. בכתבה זו נגיש לכם אינפורמציה שימושית בכל הקשור למעבר להתנהלות תקציבית בריאה יותר ולאיתור פתרונות מימון אשראי לבית ולעסק.

צעד ראשון –  קזזו בהוצאות

יש לכם חובות? ההוצאות גדולות מההכנסות? יש לכם יותר מידי תשלומים בכרטיסי האשראי? אתם מפקידים כל חודש כספים רבים לחיסכון אבל נמצאים במינוס היסטרי בבנק? עצרו הכל, הכינו לעצמכם כוס קפה, שבו עם האשה או הבעל וקיימו שיחה על המצב הכלכלי. נסו להבין מהיכן נוצרת החריגה  מהמסגרת, הקדישו מחשבה לחיסכון בהוצאות מיותרות, השקיעו אנרגיה באיתור מקורות הכנסה וסגירת חובות. כל אלה ביחד עם גיוס הלוואה עשויים לסגור את המינוס בעסק או את המינוס בתקציב המשפחתי ולהעביר אתכם למסלול בריא יותר.

צעד שני  –  עשו תעדוף

אחרי שגילתם מהיכן נובעת החריגה שלכם ולאחר שהצלחתם לעצור את הסחף ולהבין היכן אתם עומדים, עשו תעדוף. שיקלו היטב מה באמת נחוץ לכם לקניות לעסק ומה הכרחי לקנייה לבית. וותרו על מותרות, צמצמו בהוצאות. בטלו מינויים מיותרים, הורידו מתקציב הסיגריות, הבילויים, הבגדים. צמצמו בהוצאות הדלק, שימו לב לפרטים הקטנים ביותר.

צעד שלישי – בחירה נכונה

בכל קנייה ובכל השקעה הקדישו זמן למחשבה בריאה ונכונה. שימו לב לפרטים כמו האם שווה לחסוך 1000 שקלים בחודש ולקבל ריבית אפסית או לצמצם את האוברדרפט. שיקלו היטב האם כדאי לתקן את המחשב של הילד או לקנות לו מחשב חדש? החליטו האם אתם צריכים לקנות מוצרים יקרים או מותגים מובילים או להסתפק במוצרים רגילים שעושים בדיוק את אותה הפעולה וממלאים את אותו השימוש.

צעד רביעי – לרשום הכל

נהלו פנקס חשבונות description. רישמו את כל ההוצאות שלכם במחברת, בפנקס, בטופס אקסל או בכל רשימה שתבחרו לנהל. בדרך זו תוכלו לראות לאן הכסף הולך? מה ההוצאות היומיות שלכם ומה ההוצאות שבועיות והחודשיות. משבוע לשבוע ומחודש לחודש תגלו כי ניתן לחסוך הרבה מאד כסף ובכל זאת להמשיך ליהנות מהחיים. לצד זאת עשו את הוויתורים המתבקשים. אל תרשמו השנה לקאנטרי קלאב ואל תקנו לאשה מכונית חדישה אם אתם לא עומדים בתכנון וביעדים.

צעד חמישי – הגדילו הכנסות

אם אתם עצמאים, בעלי עסק, חנות, רשת,  בעלי מקצוע חופשי – דאגו לשווק את עצמכם בכל דרך אפשרית. השתמשו ברשתות החברתיות והגדילו את מעגל החשיפה והממליצים. בדרך זו תוכלו לגייס עוד עבודות ולהגדיל את ההכנסה ואת הרווחים. אם יש לכם זמן פנוי השקיעו אותו באיתור מקורות הכנסה נוספים. השתדלו לתת עדיפות על עבודה עם רווח גדול מאשר על עבודה שההכנסה בה דחוקה והרווח מינימלי.

אם אתם שכירים – בקשו מהמעסיק תוספת – מקסימום תיענו בשלילה. אם הצלחתם הרווח כולו שלכם.

צעד שישי –  בחינת אפשרויות להלוואה לכל מטרה או הלוואה על חשבון משכנתא

בנקודה זו אנו ממליצים לבדוק היטב את מצבכם הפיננסי. אם אתם מגלים כי ידרשו חודשים ושנים כדי לסגור את המינוס בדרך של צמצום הוצאות אל תהססו לבצע צעדים דרסטיים.  פנו אלינו כדי שאנו נעזור לכם לאתר מקורות מימון זולים וטובים- כאלה שלא ינצלו את מצבכם וכאלה שיעזרו לכם לסגור פינות, לכסות חובות ולסגור הלוואות קטנות. אנו מושיטים לכם יד לקבל ייעוץ ללא תשלום והלוואה מכל מקום בארץ, בכל שעה ובכל זמן נתון. הלוואה זו תוכל לכסות את כל החובות ולסגור את האוברדרפט – אבל כאן תצטרכו להיות אחראים כדי לדאוג לא לחרוג יותר ולעבור לתקציב שפוי וברור.

ניתן לקבל באמצעותנו הלוואות מבנקים, הלוואות מחברות ביטוח, הלוואות מחברות כרטיסי אשראי, הלוואות מקרנות מדינה, הלוואות בערבות המדינה, הלוואות מגופים חוץ בנקאים והלוואות חבריות מגופים פרטיים – ועדיין לחסוך ים של כסף. שיחה אחת עם הנציגים שלנו תוכל לפקוח לכם את העיניים ולהראות לכם שניתן לקבל את אותה ההלוואה שרציתם לקבל מהבנק או מכל גוף אחר בהרבה פחות כסף.  בשורה התחתונה תקבלו את אותה הלוואה שרציתם מהגוף בו התעניינתם ובכל זאת תחזירו הרבה פחות.

במידה ואין לכם אפשרות לקחת הלוואה רגילה – אנו נשמח לסייע לכם במשכנתא לכל מטרה. תוכלו למשכן את הנכס ולקבל הלוואה גדולה או גבוהה יחסית שתספיק לסגור את כל החובות והבורות. כך תוכלו להחזיר רק הלוואה אחת ותוכלו למלא את כל הסעיפים והצעדים שהמלצנו לכם בדרך נוחה וקלה הרבה יותר.

רוצים עזרה בהלוואה? רוצים משכנתא שתוציא אתכם מהחובות או כזו שתעזור לכם לרכוש דירה בישראל? מלאו פרטיכם בטופס הקשר באתר והנציגים שלנו יעניקו לכם ליווי והצעות להלוואות מצוינות.

שימו לב – הייעוץ ניתן בחינם. ההלוואות והמשכנתאות ניתנות לכלל תושבי בישראל בכפוף לעמידה בתנאי סף מינימליים. פנו אלינו עכשיו וקבלו מימון ישיר ברגע.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות