הלוואות אקספרס

כתבות אחרונות

הלוואת אקספרס


הלוואות אקספרס

לא פעם אנו נתקלים במצבים בהם אנו זקוקים לסכום כסף זמין ומיידי.

חדש – זקוקים להלוואה/משכנתא ואתם בעלי נכסים לשיעבוד!!!

הלוואות לבעלי נכסים החל מ-200,000 שקל כנגד שיעבוד

  • מתאים למסורבי בנק

  • חילוץ מכינוס נכסים

  • לחילוץ חובות והוצאה לפועל

מקרים בהם אנו רוצים לצאת לחופשה משפחתית, לשלם לרופא פרטי עקב טיפול רפואי שאינו בסל הבריאות ועוד מקרים וסיטואציות המצריכות מזומנים כאן ועכשיו

הקושי בהוצאות לא צפויות הוא בכך שהן מקשות ומעיקות על ההתנהלות השוטפת. אם לדוגמה הרכב, שבלעדיו איננו יכולים לעבוד, התקלקל וחייבים להכניסו למוסך, אם אתם זקוקים לטיפול שיניים יקר ומיידי,  אם לדוגמה יש תשלום דחוף לבית הספר שמוכרחים לשלם עכשיו ועוד סיבות רבות. יש המון מקרים בהם כולנו זקוקים לכסף מייידי והלוואת אקספרס היא בדיוק מה שיכול לעזור בזה הרגע!

כידוע, האפשרות לקחת הלוואה כרוכה בדרך כל בפרוצדורה ארוכה יותר, בהצגת מסמכים ונכסים ובבדיקת האשראי שלכם. במקרים כאלה ישנה תעדיפו קבל הלוואת אקספרס.

הלוואה זו קיימת בשביל לתת לך פתרון מיידי בלי לשבור את הראש ובלי ריצות מיותרות.

ישנם גופים שונים הנותנים הלוואה. זו חלקם בסכום של עד 30,000 שקלים ואחרים כמו בנקים אף מציעים עד בין 60,00 שקלים ל – 75,000 שקלים.

הלוואות אלה הינם דרך נוחה למימון אותו אתה צריך בלי להתעסק יותר מדי עם הבנק ??? או הגוף המלווה. אנו בצ’יק צ’ק אקספרס מציעים לכם הלוואות אקספרס גמישות מאלפי שקלים בודדים ועד עשרות ומאות אלפי שקלים. בדרך כלל ההלוואה מאושרת תוך זמן קצר. לעיתים תוך שעה הכסף כבר יהיה אצלך…

ומה הריבית המתלווה להלוואה זו?

כמו כל הלוואה היא עולה כסף ואנו נדאג להתאים לכם הלוואה בתנאים נוחים תמורתה תשלמו ריבית, בדרך כלל ריבית פריים עבור ההלוואה.

מתוך ויקיפדיה

ריבית היא מונח בכלכלה שפירושו סכום הכסף הנוסף המשולם על ידי הלווה למלווה תמורת הזכות שנותן המלווה ללווה להשתמש בסכום כסף מסוים (הקרוי “קרן הלוואה” או “סכום ההלוואה” או הקרן) למשך תקופה מסוימת (הקרויה “תקופת ההלוואה”). הלווה משלם למלווה את הריבית, בנוסף להחזר הקרן. במילים פשוטות ניתן לומר, כי הריבית היא “מחיר הכסף”, או למעשה “המחיר” של העברת כסף מהעתיד להווה.

ריבית הפריים (באנגלית: Prime Rate ובקיצור p או פ) היא ריבית בסיסית לתמחור עסקאות כגון הלוואות, גובה הפיקדונות וכן הלאה, שנקבעת בידי הבנקים.

במרבית מדינות העולם נקבעת ריבית הפריים בפועל, כנגזרת של הריבית הנקבעת ידי הבנק המרכזי, דוגמת בנק ישראל או הבנק הפדרלי של ארצות הברית, על בסיס שיעור הריבית שהוא קובע בהלוואותיו לבנקים וגופים פיננסים גדולים אחרים.

עקרונית, כל בנק בישראל קובע את ריבית הפריים עבור עצמו. למרות זאת, הבנקים השונים בישראל תיאמו מחירים לכאורה, והחליטו על אחוז ריבית פריים קבוע (r), מרווח בגובה של 1.5%, מעל לריבית בנק ישראלהמוצהרת.

ציבור מבקשי ההלוואות נתקל לא פעם בקשיים כאשר הוא פונה לגופים לבקש הלוואה .בעזרת הלוואת אקספרס  לא משנה מה הסיבה שבגללה אתם זקוקים לה תוכלו לממש את התוכניות שלכם או הצרכים הדחופים שלכם.

הלוואות שונות כמובן יכולות להינתן ע”י הבנק , חברות אשראי, חברות מימון שונות.

לסיכום – אם אתם מחפשים מקור מימון מהיר וזמין להלוואה דחופה – הלוואה שתגיע במיידי המכונה אקפרס – nedir? כל שנותר זה למלא את הפרטים ביצירת הקשר. הנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם ויטפלו בבקשה שלכם.

צוות המומחים של צ’יק צ’ק קרדיט  יעשה הכל כדי לתת לכם תשובה חיובית והלוואה נוחה וזמינה בתנאים אטרקטיביים ובהחזרים נוחים.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות