הגדלת משכנתא קיימת

כתבות אחרונות

לסגור מינוס עם הלוואה מיידית בצ'יק צ'ק


 הגדלת משכנתא קיימת- לפרוע הלוואות או חובות קיימים :

שלום לכם שמי מרטין ואני מתמחה במשכנתאות שמהותן היא הגדלת המשכנתא הקיימת כדי לסגור הלוואות או חובות שקיימים בעובר ושב ומקומות אחרים. המהות היא שמגדילים את המשכנתא הקיימת כדי לפרוע את כל ההלוואות ולהישאר עם החזר חודשי אחד נמוך, של המשכנתא.

רק עד 50 אחוז משווי הנכס:

שימו לב הדבר אפשרי רק אם המשכנתא הקיימת שלכם היא נמוכה מ-50 אחוז משווי הנכס המשועבד אליה. כלומר, אם הבית שלכם שווה 2 מיליון שקלים וקיימת עליו משכנתא של 800 אלף שקלים, זה אומר שאתם יכולים לקחת עוד 200 אלף שקלים, עד שמגיעים בדיוק ל50 אחוז משווי הבית. הוראות בנק ישראל לא מאפשרות לחרוג ממגבלת 50 האחוז.

משכנתא נוספת ולא הגדלת משכנתא:

נכון שכולנו אומרים הגדלת משכנתא כדי לפרוע חובות, אבל בפועל, מדובר במשכנתא נוספת חדשה. כלומר אם יש לכם כרגע משכנתא של 3000 שקלים בחודש ואתם לוקחים עוד סכום של 1000 שקלים בחודש, בהחזרים החודשיים שלכם, אתם תראו שיש חיוב אחד של 3000 ועוד חיוב אחד של 1000כי למעשה מדובר במשכנתא נוספת ולא הגדלת הקיימת.

התנהלות תשלומי המשכנתא הראשונה:

בדרך כלל כאשר מגיעים לבקש משכנתא שמהותה היא סגירת חובות קיימים, או כמו שרבים אומרים משכנתא מוחקת- המצב הוא שכבר יש משכנתא ראשונה. במצב כזה הבנקים ירצו קודם כל לראות האם היו בעיות בתשלומי המשכנתא הראשונה.

כלומר בעיני הבנק, אם היו בעיות עם תשלומי המשכנתא הראשונה- אין סיבה לתת לכם את המשכנתא הנוספת. לכן תבדקו את עצמכם היטב, איך מתנהלים תשלומי המשכנתא שלכם.

הרבה יותר קשה לקבל משכנתא נוספת:

שימו לב, כאשר מגיעים לקבל משכנתא ראשונה לצורך קניית דירה, הדבר בדרך כלל הרבה יותר פשוט מאשר לקבל תוספת משכנתא לאחר שכבר יש משכנתא ראשונה. הסיבה היא שאתם מגיעים במצב הכי פחות טוב שיכול להיות, כלומר עם הלוואות רבות והתחייבויות רבות בעובר ושב. במצב הזה, אני תמיד ממליץ בחום להיעזר ביועץ מומחה ( כמוני) שכבר ביצע מאות משכנתאות מהסוג הזה ויודע את העבודה על בוריה.

התנהלות פיננסית כתנאי לקבלת המשכנתא המוחקת:

שימו לב, הרבה מאוד אנשים אומרים לי: הרי אני מגיע כדי לסגור את כל החובות שלי, אז מה הבעיה שהיו לי החזרי צקים או החזרי הוראות קבע. זה לא נכון. הבנקים מאוד רוצים לדעת שההתנהלות שלכם הייתה תקינה, אם היא לא הייתה תקינה- תהיה בעיה. אני שוב ממליץ בחום גדול להיעזר ביועץ מומחה להלוואות מהסוג הזה כדי לעבור את המשוכה בשלום.

ריביות במשכנתא לסגור חובות:

שימו לב לדבר החשוב הזה. בדרך כלל במשכנתא שמטרתה היא לרכוש דירה, הריביות הן יחסית נמוכות, כלומר סביב 2-3 אחוז ריבית שנתית. לעומת זאת, במשכנתאות אשר מטרתן היא לסגור הלוואות, אשר נקראות משכנתא לכל מטרה- הריביות הן גבוהות יותר, היות וזה נחשב הלוואה ולא משכנתא שתכליתה היא לקנות דירה.

כדי לחדד את הנקודה: מדובר בהלוואת משכנתא לכל דבר שניתן לפרוס אותה כמו משכנתא עד 30 שנה. אבל הריביות גבוהות יותר.

מי אני?

אם הגעתם לקרוא עד כאן, אולי כבר הבנתם שאתם ככל הנראה צריכים להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה. אני רק אספר על עצמי שעד היום טיפלתי במעל 100 משכנתאות מהסוג הזה ואשמח להביא לכם ממליצים רבים שיביאו פרגון ומחמאות.

לכל שאלה או עניין דברו איתי: מלאו את הטופס באתר ליצירת קשר. הקפידו למלא את הטופס של משכנתאות למסורבים ומיד תקבלו מענה מקצועי.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות