האם ניתן להתעשר מהשקעה בקריפטו?

כתבות אחרונותהשקעה במטבעות קריפטו צוברת פופולריות בקצב גבוה, ורבים מקווים לייצר רווח משמעותי ממטבעות דיגיטליים. האם זה אפשרי? זה בהחלט לא קל ובטוח שלא מובטח, אך ההיסטוריה מספרת שזה כבר קרה בעבר.

הכירו שלושה אנשים שהתעשרו מהשקעה בקריפטו:

אריק פינמן – הנער שהתעשר מביטקוין

אריק היה בסך הכל בן 12 כאשר הוריו הסכימו שידלג על קולג’, בתנאי שיוכל להשקיע בהצלחה: היה עליו להפוך 1,000 דולר במזומן שסבתו נתנה לו למיליון דולר. אז הוא השקיע את כל הסכום בביטקוין, כאשר עלה 12 דולר, ובעוד כמה מטבעות קריפטו אחרים. ההחלטה הזו החלה להשתלם שנתיים לאחר מכן, כאשר שוויו של ביטקוין עלה ל-1,200 דולר.

לאחר שמכר חלק קטן מאחזקות הקריפטו שלו, אריק השקיע בהקמה של חברת חינוך מקוונת בשם Botangle. הפלטפורמה, שסיפקה שירותי שיעורי וידאו, משכה במהירות את תשומת לבם של משקיעים, שהציעו לילד בן ה-15 100,000 דולר או 300 ביטקוין תמורתה.

הוא בחר באופציה השנייה, ובגיל 18 כבר הפך למיליונר. הונו הנוכחי של אריק פינמן מוערך ביותר מ-5 מיליון דולר. בשנת 2019 הוא השיק את Metal Pay, פלטפורמה שמלמדת כיצד להשקיע בביטקוין.

אולף קרלסון-ווי – אינסטינקט שווה מיליונים

ב-2013, אולף הגיע למסקנה שהשקעה בקריפטו יכולה להשתלם בגדול. מחיר הביטקוין היה אז בין 20 ל-30 דולר, והוא ביקש ממעסיקו לשלם לו משכורת בקריפטו. האינסטינקט הזה הפך אותו למיליונר, וגם לאחד מסוחרי הקריפטו הגדולים בעולם.

הוא הקים חברה להשקעות במטבעות קריפטו בשם Polychain Capital, וכיום משרדיה נמצאים באחד מגורדי השחקים הבולטים של סן פרנסיסקו. לפי פורבס, נכון לשנת 2021 השווי הנקי של אולף קרלסון-ווי הוא יותר מ-4 מיליארד דולר, ובבעלותו כמה אחוזות עוצרות נשימה.

רוג’ר ואר – תומך נלהב בקריפטו

רוג’ר ואר החל את הקריירה שלו בהקמת חברה, שהפכה במהירות למובילת שוק, וכל זה בזמן שעדיין למד בקולג’. עוד לפני שהפך לסוחר קריפטו מקצועי, הוא הקים את Agilestar.com, שהפכה למובילה עולמית בתחום האופטיקה.

כאשר רוג’ר שמע לראשונה על ביטקוין בשנת 2011, המחיר עדיין היה מתחת ל-1 דולר . הוא האמין שהשווי יצמח בעתיד והחל לקבל ביטקוין כאמצעי תשלום בעסקיו. כיום, חברות רבות מקבלות קריפטו כאמצעי תשלום, אך הוא היה מהראשונים לעשות את זה.

מלבד זאת, הוא גם החל להשקיע בסטארט אפים שעסקו בקריפטו. למעשה, הוא נחשב לאחד התומכים הנלהבים והנאמנים ביותר של מטבעות קריפטו ושל טכנולוגיית בלוקצ’יין.

נכון לעכשיו, רוג’ר מתגורר בטוקיו. הוא פעיל מאוד ברשתות החברתיות, והוא משתמש בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלו כדי לעודד אנשים להשקיע בקריפטו.

לסיכום

כדי להתעשר ממטבעות קריפטו אתם זקוקים לחושים חדים, וגם לטיפה או שתיים של מזל. אולי לא תהיו מיליונרים כמו האנשים האלה, אבל השקעה חכמה יכולה להשתלם לכם בגדול.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות