איך להפוך לעשיר

כתבות אחרונות

אם אתה רוצה להתעשר זה לא יקרה לך מעבודה כשכיר, בשום אופן ובשום צורה – עדיף שתחשוב כיזם ותלמד איך להקים עסק פרטי.


הסודות הגדולים של המיליונרים – איך להתעשר

 אם אתה באמת רוצה שינוי בחיים וחולם להיות עשיר אתה חייב לבצע שינוי בחיים שלך ולהפוך ליזם, לאיש עסקים ולעצמאי במקום להישאר תקוע כעבד שכיר לכל החיים.  הלינק הזה יוביל אותך לאתר שעשוי לשנות את החיים שלך מקצה לקצה.

כדי להיות עצמאי ולהגדיל את הסיכויים להפוך לעשיר חובה לחשוב במושגים של יזמות, חשיבה רעננה ונטולת דעות קדומות ובחירה בדרך של פתיחת עסק פרטי משלך מבלי שתמשיך להיות עבד של הבוס שלך, כפי שהתרגלת עד כה!

בכתבה שפורסמה באתר הביזניס אינסיידר המבוססת על דוח מס ההכנסה של ארצות הברית  ניתן לראות את התמונה הברורה ולהבין  איך העשירים של ארה”ב הגיעו לרווחה ואיך הם מצמיחים את ההון שלהם. בכתבה סקרו את דיווחי המס של 400 בעלי ההכנסה הגדולה בארצות הברית ומהנתונים עלה כי הכנסתם של 400 המרוויחים הגדולים (מבחינת הכנסה) לפני כעשור עמדה על כ-202.4 מיליון דולר ומקצתה הגיעה כתוצאה מעבודה….

על פי התוצאות ההכנסה של 400 עשירי ארה”ב הגיעה מהכנסה על פי החלוקה הבאה:כ-45% רווחי הון, כ-20% שותפויות וחברות, כ-13% דיבידנדים ממניות, כ-6% ריבית על פיקדונות ורק כ-8.6% משכורות.

המסקנה המובהקת שעולה מן הנתונים היא שעבודה בשכר לא הופכת את העשירים לעשירים יותר כי את עיקר ההון והרווח הם מייצרים מתחומים אחרים. כלומר – וזו שורת המחץ כאן שתופסת גם בארה”ב וגם בישראל ובעצם אקטואלית לכולם – אם אתה רוצה להתעשר זה לא יקרה לך מעבודה כשכיר, בשום אופן ובשום צורה – עדיף שתחשוב כיזם ותלמד איך להקים עסק פרטי.

אלי שביט קורס הרמת עסק מאפס

 

כדי להתעשר כדאי לשקול פתיחת עסק או עסקים חדשים, יזמויות, חברות חדשות או שותפויות שעשויות להגדיל את נתח ההכנסה שלך באופן משמעותי ורק כך ניתן להתעשר במהירות או לחשוב על עושר בכלל.

כדי להניע את הגלגל ולעשות את הצעד הראשון שייתן לך סיכוי התחלתי לייצר שינוי ויפתח הזדמנות בדרך לעושר דרושה החלטה אמיצה – זו החלטה אמיצה ולאו דווקא סיכון או משבר קיומי. החלטה כזו עשויה לשנות את החיים שלך מקצה אל קצה.

על פי הערכות כ-42% מהשכירים בישראל חולמים להיות עצמאיים אבל רק 11% מהישראלים עצמאיים.  האם שאלת את עצמך למה כ-90% מהישראלים מוותרים על החלום שלהם ונכנעים? למה הם חוששים להיות בעלים של עסק מצליח ומפחדים לתת לעצמם הזדמנות להפוך לעשירים? כי הפחד מנוון ומרתיע והופך את החלשים לשקופים וחלשים יותר.

שכיר או עצמאי

כשאתה מתמודד עם השאלה האם להמשיך להיות שכיר או להפוך לעצמאי אל תפחד! אל תהסס,  קבל החלטה אמיצה ותכניס את עצמך למסלול שיגדיל את ההכנסה שלך באופן משמעותי ויאפשר לכם הזדמנות אמיתית לחיים אחרים.

אתה מוזמן לקבל בחינם את מדריך ההכנה להקמת עסק חדש ללא הון התחלתי. מדובר במדריך הכנה שיינתן לך ללא כל התחייבות מצדך. המפתחות בידיים שלך. להרשמה לחץ כאן.הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

Facebook
Twitter
LinkedIn

הלוואות כנגד שיעבוד נכס

הלוואות ומימון לכל מטרה לבעלי עסקים, יזמים ואחרים.

* חברת הפיננסים "קריאייטיב פייננס" מגייסת הלוואות חוץ בנקאיות תוך ימים ובסכומים שבין חצי ל-10 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות כנגד שעבוד נכס נדל"ני בלבד.

* החברה פועלת באופן חוקי, תחת הרגולציה ממשלתית ובהתאם לכל התקנות והוראות החוק

מלאו פרטים למידע נוסף.

כתבות חשובות

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

ניהול מוניטין

התקשרו לרונן הלל - 052-2508109. ניתן גם למלא פרטים לייעוץ ולהזמנת השירות - ניהול מוניטין והסרת מסמכים משפטיים מגוגל

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות