הלוואה לדירה

הלוואה לדירה

הלוואות להשקעה בנדל”ן – הלוואה למשכנתא

(קיים מחשבון משכנתא לשרותכם בסוף המאמר)

רכישה של דירה היא אחד מהצעדים המשמעותיים ביותר בחיים. רכישת דירה למגורים או להשקעה כרוכה בהתלבטויות רבות, התייעצויות, בדיקות ואינספור פרמטרים המשפיעים על קבלת ההחלטה.

חדש – זקוקים להלוואה/משכנתא ואתם בעלי נכסים לשיעבוד!!!

הלוואות לבעלי נכסים החל מ-200,000 שקל כנגד שיעבוד

 • מתאים למסורבי בנק

 • חילוץ מכינוס נכסים

 • לחילוץ חובות והוצאה לפועל

עם זאת רכישת דירה או קנייה של נכס תלויה רבות בגובה ההון העצמי ובאפשרויות המימון. האם יש מקום להגשת בקשה לקבלת הלוואת לרכישת דירה? האם יש את כל המסמכים הדרושים לצורך פנייה לבנק המלווה, לעורך דין, ליזם, לקבלן, לבעל הנכס או למתווך?  כל אלה ועוד מספר רב של שאלות והחלטות לא קלות דורשות המון שיקול דעת וקבלה נכונה של החלטות.

הקליקו כאן וקבלו עד 50 הצעות שונות למשכנתא בקליק אחד!

כשקונים דירה רגע החתימה על החוזה הוא מתוק ומרגש. רגע אחד המשנה את כל החיים. על פניו זו נראית רק חתימה על ניירת אבל משמעות החתימה תלווה אתכם לאורך שנים.

משכנתא לדירה הראשונה

מחקרים מראים כי רכישת דירה קשורה לא רק להיבטים פיננסיים של הון עצמי וגיוס הלוואה לרכישת נכסים. הרבה גם תלוי בגורמים פסיכולוגיים, סביבתיים וחברתיים – עולם שלם של שיקולים ואינטרסים.

במאמר זה נציג את כל הלבטים בדרך לרכישה של דירה חדשה ונדון בהיבטים השונים של הלוואה לרכישת נדל”ן וגם נתייחס לכל הקשור להלוואה למשכנתא.  נרכז כאן מספר נקודות למחשבה וניתן מענה לשאלות רבות המטרידות את כולנו. אז לפני שאתם חותמים על החוזה, לוקחים הלוואה או מקבלים את המפתחות לדירה החדשה שלכם – כדאי לקרוא מאמר זה ולקחת ממנו תובנות חשובות לחיים, כאלה היכולים לחסוך לכם הרבה מאד כסף, הרבה זמן וגם למנוע טעויות.

רוב המשפחות בארץ מוגבלות במקורות ההכנסה ובמקורות גיוס ההון העצמי הדרוש לרכישה או השכרה של דירה. אין ספק כי מדובר בהוצאה חריגה – מן הסתם מהגבוהות ביותר שתתחייבו עליה במהלך שנות חייכם וזו הסיבה שמאמר זה מובא כאן לפניכם כדי להיות תמרור אזהרה וגם מורה נבוכים. תקראו היטב, תחקרו וקבלו החלטות שקולות ואם תזדקקו לעזרת המומחים שלנו לקבלת הלוואה לרכישת דירה אל תהססו ליצור עימנו קשר לקבלת ייעוץ ובדיקת להתאמת הלוואה לרכישת נכס.

כמה משכורות עולה דירה?

מהפרסומים האחרונים של משרד השיכון, המעודכנים לסוף שנת 2014, עולה כי מספר המשכורות הדרוש לרכישה של דירה מגיע לכ-140 משכורות. המדד הזה לא משקף הוצאות נוספות שיש למשפחה כמו מחייה, חינוך ונוספים. עוד עולה מהדוח כי במחצית מהישובים שנסקרו בדוח (49) מספר המשכורות הדרוש לרכישה של דירה גובה יותר מהממוצע הארצי ולשם המחשה נציין כי בישוב כמו ביתר עילית שהשכר הממוצע עומד על כ-4500 שקל בחודש, דרושות 293 משכורות כדי לרכוש דירה. בירושלים נחוצות 259 משכורות בממוצע לרכישת דירה ממוצעת. בתל אביב נדרשות כ-248 משכורות כדי לרכוש דירה ממוצעת. בבני ברק רק 242 משכורות יספיקו לרכישה של דירה אחת ממוצעת.

מה מחירה של דירה בישראל ביחס לעולם?

מנתונים שפורסמו בעיתון כלכליסט בשנת 2013 עולה כי מאז שנת 2008 עלו מחירי הדירות בארץ באופן משמעותי ביותר. דירות יד ראשונה עלו ב-35% ואילו דירות יד שנייה עלו ב-48%. לפי נתוני ה־OECD, המבוססים על נתוני השכר השנתי הממוצע בישראל נכון לסוף שנת 2012 וביחס למחירי הדיוק הממוצעים באותה התקופה (כולל רבעון ראשון של שנת 2013), עולה כי ישראל נמצאת במקום הראשון במדד ביחס לצרפת שם דרושות 74 שכורות בממוצע לרכישת דירה או בריטניה (64 משכורות) או ארצות הברית שם נחוצות 65 משכורות ממוצעות כדי שתהיה לכם דירה.

אז מה עושים אם גם אתם רוצים לרכוש דירה ועדיין לא קיבלתם ירושה, לא זכיתם במפעל הפיס וההורים שלכם הם לא קבלנים מפורסמים או טייקונים?  התשובה ברורה – בישראל הרוב הגדול של בעלי הדירות רכשו את הנכס שברשותם באמצעות משכנתא, הלוואה לרכישת דירה ובשביל זה אנחנו כאן – כדי לעשות סדר!

כל משפחה שואפת לדרוש דירה גדולה ויפה שתתאים לאכלס את הצאצאים ולאפשר רווחה ונוחות , אבל כאמור בשביל דירת חלומות דרוש הון עצמי רב או התחייבות פיננסית ארוכת שנים. לפני שאתם רוכשים דירה בידקו היטב עם עצמכם האם אתם מוכנים לקבל אחריות כ”כ חשובה, האם זה הזמן הנכון מבחינתכם לבצע את הקפיצה הגדולה? האם שווה להתאמץ עכשיו או להמתין מספר שנים כדי שהמחירים ירדו, כדי שיהיה לכם יותר הון עצמי או כדי שתקבלו סכום כסף בירושה או לרגל פתיחת חסכונות. מעבר לדירה חדשה ורכישת דירה היא מקום לאושר גדול אבל עד שהרגע הזה מגיע לרבים מאיתנו רועדות הברכיים.

10 טיפים לפני שרוכשים דירה

א.      בדקו את התקציב שיש לכם – הון עצמי

ב.      רשמו על נייר מה גובה המשכורת החודשית שלכם וכמה נותר לכם בכל חודש לתשלום החזר החוב על רכישת הדירה.

ג.       רשמו באופן ברור האם יש לכם כרגע הלוואות לשלם או תשלומים או התחייבויות העומדות להסתיים בקרוב.

ד.      קחו בחשבון חסכונות שיש לכם, קופות גמל, קרן השתלמות או כל סכום שעומד להשתחרר בקרוב.

ה.      בדקו מה מחיר הדירה הנכס אותו אתם רוצים לקנות.

ו.        בדקו האם יש לכם בטחונות, נכסים אותם תוכלו לשעבד, רכוש או הון אחר זמין.

ז.       הוסיפו לתקציב את הסכומים הדרושים לריהוט, עיצוב, שיפוץ הדירה החדשה ואל תשכחו פרטים כמו רכישת מוצרי חשמל, מיזוג אוויר, מטבח ועוד.

ח.      הוסיפו למחיר הדירה הוצאות כמו שכר עורך דין, מתווך, אגרות ואילו הוצאות הובלה, ריסוס, גינון, וועד בית, ביטוחי חיים וביטוחי נכס.

ט.      הכינו רשימה של כל השיקולים למה כדאי לרכוש כעת נכס – רכזו בדף נפרד סיבות למה לא כדאי להתחייב כרגע על הדירה.

י.        אחרי שכל המספרים האלה יופיעו מולכם באופן ברור – יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל את ההחלטה הנכונה.

מה ההבדל בין רכישת דירה למגורים או רכישת נכס להשקעה?

מעבר למיסים אותם משלמים כיום על דירה שנייה או נכס להשקעה ישנם לא מעט פרטים שצריכים לקחת בחשבון בטרם קונים בית או דירה לצורך מגורים, השכרה או השקעה. הדבר הראשון שיש לבדוק הוא מה ההון העצמי שיש לכם ומה מחיר הדירה בה אתם מעוניינים.

אח”כ חשוב לבדוק מקורות מימון וכדי לקבל את ההצעה טובה לגיוס הון לרכישת נכס – אנו כאן מציעים לכם למלא פרטים בטופס יצירת הקשר ולקבל מאיתנו הצעות משתלמות להלוואה שלא תצטרכו להתרוצץ או לבזבז זמן יקר בחיפוש מקורות הון או בנקים להלוואות. אנחנו נפנה עבורכם נרכז באופן דיסקרטי את התיק שלכם ונדאג להביא בפניכם את ההצעות הטובות ביותר.

ברכישת דירה למגורים הו השקעה חשיבות רבה לגודל הדירה, מיקום, לסגנון הבנייה, לסביבת המגורים ולפיתוח העתידי של המקום. יש לקחת בחשבון אם מדובר בדירה להשקעה האם יש מספיק פוטנציאל שוכרים במקום – האם הם יכולים להיות סטודנטים או פנסיונרים? זוגות צעירים עם ילדים או תושבי חוץ? לכל סעיף כזה דרישות אחרות וביקושים שונים וקיימת השפעה ישירה על מחירו של הנכס וגם על גובה השכירות אותה תוכלו לקבל.

הלוואה למגורים – לא לעשירים בלבד

אם חשבתם שלעולם לא תוכלו לרכוש דירה בישראל בשל מצבכם הכלכלי הרי שאתם בחברה טובה מאד. רבים מאד מהחיילים המשוחררים, סטודטים, זוגות צעירים ומשפחות סבורים כי מדובר במשימה בלתי אפשרית.  אבל בפועל הדברים שונים. גם אם קשה וגם אם לוחץ – מחקרים מוכחים כי ישראלים מעדיפים לשלם משכנתא או על הלוואה לרכישת דירה ולהיות בעלים של נכס מאשר לגור בשכירות.

זה לא סוד שבשנים האחרונות מחירי הדירות עלו משמעותית, המשכורות נשארו פחות או יותר באותה הרמה, הוצאות המחייה עלו וגם הבעיות הכלכליות ביטחוניות נשארו כפי שהן. יחד עם זאת בתקופה האחרונה מדובר על מחיר למשתכן, יש דיבורים על הוזלת מחירי הדירות, הריבית ירדה ואולי זה הזמן הנכון לרכישה של דירה חדשה בטרם הריבית תעלה, המחירים יזנקו שוב והכל ישתנה.

אז אם החלטתם לרכוש דירה ולבדוק את מצבכם הפיננסי דעו כי זו החלטה לגיטימית ובעיני רבים וטובים נכונה. אם החלטתם לקחת אחריות, לעשות את הצעד ולהגשים את החלום שלכם – דעו כי יש בשוק הישראלי מגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות לרכישה של נכסים במחירים אטרקטיביים ובאמצעות הלוואות מגשרות, הלוואת משכנתא או הלוואה לרכישת נכס באופן שיקל עליכם משמעותית. אם עד לשנים האחרונות הייתם כבולים בידיים של מספר מצומצם של בנקים גדולים שניצלו את כוחם הרי שהיום יש לכם הרבה אפשרויות לקבל משכנתא מגופים כלכליים איתנים שיעזרו לכם להגיע  לדירה בתנאים אטרקטיביים. כדיי שזה יקרה הנכם מתבקשים למלא כאן את הפרטים – בקלות וביעילות. המומחים שלנו יצרו עמכם קשר ויסייעו לכם לקבל הלוואה מתאימה בלי לשבור רגליים, בלי לשבור את הראש ובלי לשבור חסכונות.

האם לקנות דירה או לשלם שכירות?

אם נמאס לכם לגור אצל ההורים, לגור בשכירות או שהתעייפתם לחפש מימון לרכישה של דירה חדשה –המדריך הזה כאן יעזור לכם לקבל תמונת מצב עדכנית ותעמיד לרשותכם מידע נרחב.

בשנות ה-50 לקיום המדינה כ-57% ממשקי הבית בישראל התגוררו בדירות שכורות. מאז ועד היום המגמה השתנתה. בשנות ה-70 ל-71% ממשקי הבית היתה דירה בבעלותם.

ההתבלטות המרכזית בין רכישה של דירה להשכרה של דירה מקבלת משמעות חדשה כשבוחנים את הזינוק החד במחירי הדירות. מצד אחד תחשבו על העובדה הפשוטה שמאז שנת 2007 מחירי הדירות עלו בממוצע בכ-80% ומאז גם מספר המשכורות לרכישה של דירה עלו באופן משמעותי. יחד עם זאת גם מחירי השכירות עלו באופן משמעותי לדוגמה בין השנים 2007 לשנת 2012 עלו מחירי השכירויות בתל אביב בכ-50% ושכר הדירה בכלל זינק בכ-42%.

רכישה של דירה היא בראש ובראשונה החלטה כלכלית אבל גם פסיכולוגית. כדי שהדירה תהיה שלכם אתם זקוקים להון התחלתי של כ-25% מערך הדירה החדשה ויש משפרי דיור  שיזדקקו לכ-30% הון עצמי מערך הדירה ועוד לא דיברנו על החזרי המשכנתא.

מהבחינה הפסיכולוגית אנשים, במיוחד בישראל, מרגישים הרבה יותר בטוחים ונינוחים במחשבה שיש להם נכס בבעלותם או שבעוד מספר שנים הנכס יהיה שלהם. רבים סבורים כי זה עדיף מתשלום שכירות כל החיים – בור ללא תחתית. איש איש עם השיקולים שלו.

שאלת השאלות – האם המחירים יעלו או ירדו?

ההחלטה על רכישה של דירה תלויה בראש ובראשונה במחיר. אם המגמה בירידה יש לשקול המתנה להזדמנויות. אם המחירים רק עולים יש לנצל הזדמנויות כדי לא לשלם עוד יותר ביוקר. מי יודע מה בדיוק יהיה? כנראה שאף אחד לא רוצה לקחת אחריות. כולם צופים, מעריכים, משערים – בסופו של דבר ההחלטה היא שלכם וחשוב לקבל החלטה לטווח הארוך ולא להסתכל על המצב היום או לחודש הקרוב.

מושגים חשובים הקשורים לקנייה של בית או בקשת הלוואה לרכישת בית

א’

אחוזי מימון

אחוז המימון זהו הסכום אותו אתם מקבלים מהגוף המלווה בעת רכישת דירה או נכס. אחוז המימון נקבע ביחס לנפח ההלוואה ונתייחס לשווי המימון המוענק ביחס לשווי הנכס. כיום ניתן להשיג מימון מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים. אנו מסייעים למשפחות הזקוקות לסיוע בהשלמה של אחוזי המימון הלוואה מבנק או מגוף הכלכלי או מעניקים הלוואות משכנתא לרכישת נכסים.

אישור ההלוואה – כדי לקבל הלוואה אתם זקוקים לאישורים. המונח הזה –אישור הלוואה – עלול להיות כ”כ מפחיד כי לא תמיד גופים פיננסיים, בנקים או חברות אשראי מעניקות אישור להלוואה. אם נתקלתם בקושי להשגת אישור הלוואה –פנו אלינו כדי שנתאים לכם מסלול נוח לאישור הלוואה כי לא כל הדלתות חסומות. זכרו דלת נסגרת אבל דלת אחרת נפתחת ואנחנו כאן בשביל לעזור לכם להגיע לדירת חלומותיכם ולסייע במתן הלוואה לרכישת דירה בתנאים אטרקטיביים. .

אדמת מנהל – מנהל מקרקעי ישראל מחזיק בלא מעט קרקעות והוא הגוף האחראי על שיעובד הקרקעות. הוא מוציא קרקעות למרכזים ומהווה הגוף שאחראי גם על הסכמי חכירה של קרקעות.

איחוד זכאויות – אם אתם עולים חדשים מאתיופיה, רוסיה או כל מדינה אחרת בטח שמעתם על איחוד זכאויות להלוואה.  במקום שבן משפחה אחד יוכל לקבל הלוואה , יכולים האבא, הסבתא והבן – כלומר 3 בני משפחה בעלי קשר משפחתי לקחת הלוואה אחת גדולה יותר במקום הלוואות קטנות ונפרדות. הלוואה זו מותנת בתעודת זכאות מורחבת של משרד הבינוי השיכון.

אישור זכויות במקרקעין –  אישור זכויות מקרקעין זו תעודת הזהות של הנכס. כלומר מופיעים בו כל הפרטים החשובים לגבי בעלות על הנכס, שעבודים או משכנתאות. כשרוכשים נכס או מוכרים נכס יש לוודא רישום בעלות על הנכס או מכירת הנכס במנהל מקרקעי ישראל.

אישור משכנתא –  בלי אישור משכנתא לא תקבלו שקל הבנק או מהגוף הפיננסי. רק עם אישור משכנתא תוכלו להתקדם. כדי לקבל אישור משכנתא תצטרכו להמציא המון מסמכים, צילומים ואישורים… ובסוף זה אפילו משתלם.

ב’

בטוחה – בטוחה זה נכס שמשמעבד לטובת הבנק או הגוף המלווה כדי להבטיח את פרעון החוב. אם אין לכם בטוחות מתאימות יהיה קשה לקבל הלוואה למשכנתא וידרשו חפירות ובדיקות מעמיקות.

ביטוח חיים – אם לווה רכש דירה ונפטר או אינו יכול לעמוד בתשלומים כתוצאה מנכות או תאונה – הגוף שיעזור לו בזמן זה הוא ביטוח החיים שעשה במיוחד לצורך כך. בנקים וחברות לא נוהגים לאשר הלוואה למשכנתא ללא ביטוח חיים.

ביטוח נכס – כמו ביטוח חיים כך ביטוח נכס בא כדי להבטיח את התיקון של הנכס במידה של שריפה, שטפון, רעידת אדמה, פיצוצים, ועוד. אם הדירה שלכם נהרסה – השורות הקטנות בביטוח הנכס יקבע מה יהיה הכיסוי לנזקים. ביטוח נכס חובה לעשות ברכישת דירה ובקבלה של משכנתא.

ביטוח משכנתא – ביטוח משכנתא כולל בתוכו את ביטוח החיים וביטוח הנכס.

ביטול משכנתא – מזל טוב זכיתם בטוטו או קיבלתם סכום כסף – אתם יכולים לבטל את המשכנתא ולסלק את יתר החוב. אחרי שתשלמו את החוב וודאו כי הנכס רשום במלואו על שמכם בטאבו במנהל מקרקעי ישראל ושאינו משועבד.

ג’

 גוש חלקה – ניתן לזהות את פרטי הנכס אותו אתם רוצים לרכוש באמצעות כתובתו – כלומר מספר הגוש ומספר החלקה כפי שמופיעים ברישומי מנהל מקרקעי ישראל או בנסח הטאבו. אלה הם הפרטים המדויקים המגדירים את הנכס.

גרייס – אם לדוגמה יש לכם חוב משכנתא ואתם נוסעים לחו”ל או עוברים תקופה בה אתם מבקשים לדחות את תשלומי המשכנתא החודשיים – גרייס הוא המונח המוכר לדחיית תשלומים חודשיים של המשכנתא. אם אתם זקוקים להלוואה מיידית, הלוואה לכל מטרה או הלוואה לתשלומי גרייס – אנו כאן כדי לעזור לכם בהתאמה של הלוואה מתאימה. מלאו פרטים ונציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם.

גרירת משכנתא –  אם יש לכם נכס אחד עליו, לדוגמה אתם כבר משלמים משכנתא ומכרתם את הנכס הזה לטובת רכישה של דירה חדשה וגדולה יותר. ניתן לגרור את המשכנתא הקיימת למשכנתא חדשה. למונח זה קוראים גרירת משכנתא.

ד’

דוח יתרה לסילוק – לוקחים הלוואה למשכנתא. להלוואה צמוד דוח הנקרא דוח יתרה לסילוק המסביר את פרטי ההלוואה על כל סעיפיו כולל התייחסות ליתרת התשלום לסילוק, סוג הריבית, ההצמדה, המסלולים, החיוב החודשים ותנאים נוספים עליהם התחייבתם. ניתן לסלק את החוב בפעם אחת, ניתן למחזר משכנתא ולעדכן את היתרה לסילוק וניתן לעבור בין מסלולים.

דמי רישום משכון – במדינה כמו שלנו משלמים לא מעט מיסים. דמי רישום משכון – אגרה המשולמת לטובת משרד המשפטים המנפיק רישום מסודר של הבנק.

ה’

הלוואה למשכנתא – הלוואה לרכישת נכס.אם אתם זקוקים לסכום כסף לצורך רכישה של דירה חדשה, רכישת דירה יד שנייה או לצורך השקעה ברכישת נכס ואתם זקוקים להלוואה – צרו קשר עם המומחים שלנו בעמוד יצירת הקשר. אנו נפנה אליכם את המומחים שלנו שיתאימו לכם הלוואה מתאימה.

הלוואת בלון– אם רכשתם דירה חדשה ועדיין לא מכרתם את הדירה הישנה שלכם כדי לממן את התשלום – מה שאתם צריכים זו הלוואת בלון.

הלוואת גישור– הלוואה שקיימת בזמן שבין רכישת דירה אחת למכירת דירה אחרת, במסגרתה הדירות נמצאות במצב של שעבוד עד שהדירה נמכרת.

הלוואת זכאות – הלוואה המוענקת על פי שיקולי משרד השיכון והבינוי לזכאים לה ומעניקה להם תנאים מסוימים.

הלוואת השלמה – הלוואה המשלימה הלוואת זכאות.

הלוואת מקום – הלוואה הניתנת לרוכשי דירות במקומות אסטרטגיים שהמדינה בוחרת, בדרך כלל בפריפריה.

הסבת ערבות – ישנה הפרה של ההלוואה המוסכמת והבנק הופך ערב לנכסי בעל ההלוואה.

הערת אזהרה – רישום במרשם המקרקעין של המדינה שהיא מעין הצהרת כוונות של בעל הנכס על השימוש בו.

הלוואה עומדת – הלוואה בה הכסף שהלקוח חייב “עומד”, כיוון שהכיסוי שלה מתבצע אחרי פרקי זמן שתואמו מול הבנק.

הסכם פיתוח – אישור מטעם מנהל מקרקעי ישראל המאפשר בניית בית לזמן קבוע ומוגבל על קרקע שמחזיק המנהל.

הפרשי הצמדה – תוספת כספית ליתרת קרן ההלוואה, שנוצרת בשל שינויים במדדים ולפי תנאי לקיחת המשכנא.

הצמדה – דרך לשמירה על חוב מסוים על אף התמורות הכלכליות, שמתבצעת על ידי הבנק.

ז’

זכרון דברים – הסכם הקודם לרכישה של נכס נדל”ני המהווה את עיקרי הדברים בין הרוכש לקונה. הצדדים מחויבים לו עד להשלמת העסקה.

ח’

חשבון מוגבל – מצב בו צ’קים רבים של לקוח לא התקבלו על ידי הבנק.

חיתום – וידוא הפרטים ובדיקת הלקוח לפני קבלת אשראי, שמתבצע על ידי הבנק.

חכירה – שכירת נכס ומתן בעלות עליו לתקופה ממושכת בת 49/99 שנים, שנחתמת בין אדם לבין מנהל מקרקעי ישראל

ט’

טאבו – מרשם של זכויות המקרקעין בישראל, על כל הנכלל בהן.

י’

ייפוי כוח – מתן שליטה פיננסית של אדם אחד בידי אחר באמצעות הבנק.

ל’

לוח סילוקין – תחשיב של תנאי ההחזר שבהם ניתנה ההלוואה.

לוח סילוקין שפיצר – לוח סילוקין שמקובל בעולם המשכנתאות.

מ’

מס רכישה – אם רכשתם דירה או נכס על פי חוק יש לשלם מס שהינו אחוז מסוים מעלות הדירה. למס זה קוראים מס רכישה והוא נהוג לגבי דירה שנייה או לנכס בעלות גבוה מהסף שנקבע על ידי רשות המיסים.

מס שבח – מס הניתן למחזיק בנכס כשמחליטים על מכירתו בעקבות השבחת הנכס או עליית הערך של הקרקע עצמה.

נ’

נסח טאבו – רישום הכולל את נתוניו של נכס מסוים.

ע’

עמלת פירעון מוקדם – במידה ומבקשים לפרוע משכנתא או לסלקה בניגוד לתנאי לקיחתה – מוקדם מכדי שהוסכם בין הלקוח לבנק – יש לשלב את הריבית שנותרה עד זמן פירעון ההלוואה.

עמלת פתיחת תיק – לשם טיפול בענייניו של הלקוח, הוא משלם עמלה שסכומה רבע מהמשכנתא בעת לקיחתה.

ר’

ריבית – התוספת המחושבת אל סכום ההלוואה כתוצאה מלקיחתה מן הלווה.

ריבית דריבית – “הריבית של הריבית”, המתבצעת לפי הקרן ולפי הריבית הכוללת לאחר תחילת לקיחת ההלוואה.

ש’

שמאות מקרקעין – מקצוע בו העוסקים בו אומדים את ערך הנכס הנמכר, במטרה ליצור תיאום בין עלות הנכס לסכום מכירתו.

 ת’

תעודת זכאות למשכנתא – מסמך שמפיק משרד השיכון והבינוי, המיועד ללוקחי הלוואה בתנאים מועדפים.

לסיכום – זקוקים להלוואה לדירה, צריכים משכנתא מקסימלי, משכנתא לזכאים, משכנתא חוץ בנקאית? פנו אלינו ונעזור לכם להגיע לבית משלכם! מלאו פרטים כאן בטופס למטה ומיד נתקשר! 


לשרותכם מחשבון משכנתא

מלא את פרטי המשכנתא
סכום המשכנתא: ‏₪
לתקופה: שנים או חודשים
אחוז ריבית: % לשנה
תאריך תחילת המשכנתא:

תשלומים נוספים (לא חובה)
תוספת: ‏₪ לתשלום החודשי שלך
תוספת: ‏₪ תוספת תשלום שנתית למשכנתא המשולמת ב
תוספת: ‏₪ כתשלום חד פעמי ב

סמן לשליחת הדו"ח לאימייל

זקוק להלוואה לעסק?

זקוקים להלוואה לשכירים/פרטיים?

הלוואות לעסקים באישור מיידי

הלוואות לשכירים ופרטיים תוך 24 שעות בריבית בנקאית

בעל עסק יקר, מלא פרטים בטופס זה לקבלת הלוואה לעסקים – הלוואות לעסקים בכל הארץ!

הלוואות לשכירים לכל מטרה באישור מיידי!

הלוואות לעסקים בריבית זולה מהבנקים הלוואה לעסק עד 1 מיליון שקל ללא ערבות וללא בטחונות. הלוואות מקרנות עד 8 מיליון שקלים בתנאים מעולים אישור עקרוני מיידי
 • הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים
 • הלוואה לעסק חדש/עסק בהקמה
 • התמחות בהלוואות לכל המגזרים, לרבות המגזר הערבי

איך להקים עסק מאפס, ללא הלוואות?

 
ללמוד איך לעשות כסף
טופס זה מיועד אך ורק למי שלא רוצה לבלות את חייו כעובד שכיר.
מלאו פרטים למידע נוסף על קורס הקמת עסק מאפס.
כאן לא נותנים הלוואות וגם לא מחיקת חובות.
הטופס מיועד לעל מי שרוצה ללמוד איך להצליח בעסקים ומוכן להשקיע בעתידו

אפילו אם אין לך רעיון במה לעסוק ואתה נמצא בחובות עמוקים
לא צריך הרבה שכל כדי לקחת הלוואה ולבזבז את הכסף.
אבל כן צריך הרבה שכל, כדי להפוך את העסק לרווחי בלי להיכנס לחובות.

הקלק כאן עכשיו לפרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

זקוק למחיקת חובות?

הסדר חובות – פתרונות לכל בעיית חובות

מלאו טופס זה לקבלת ייעוץ מהחברה המובילה בישראל בהסדרת חובות!

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:

 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק – השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל”פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע”י ניהול מו”מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
מאשר קבלת דיוור בדוא”ל ובSMS:

זקוק להסרת פסקי דין מהאינטרנט?

מוטרדים מפסקי דין המופיעים בגוגל?

רוצים למחוק את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט?

אין לכם אפשרות לקבל הלוואה/משכנתא בשל פסקי דין ברשת?

קשה לכם להתקבל לעבודה חדשה בגלל אזכורים שליליים?

אין לכם אפשרות ליצור זוגיות חדשה בגלל החשש מהדברים שכתובים עליכם באינטרנט?

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב!

מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע.
החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר

 • כ – 95% הצלחה
 • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
 • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
 • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
 • תשלום לפי הצלחה בלבד!

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

המרכז הארצי לזכויות החייב

“כי גם לחייב יש זכויות”

מלא פרטים בטופס כדי לגלות איך להתמודד עם חובות ולנצל את כל זכויותייך

 • טיפול בחובות של פרטיים
 • חובות של גופים עסקיים
 • טיפול בחובות לגופים ממשלתיים בהם מכס, מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מרכז הקנסות ועוד

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

כל הזכויות שמורות לצ'יק צ'ק קרדיט. אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. 2015.