הלוואה לרכישת רכב – המדריך המלא למימון לרכב והלוואות ליסינגהלוואה לרכישת רכב – מימון לרכב והלוואות ליסינג

הישראלים אוהבים מכוניות חדשות ואחרי ההלוואה המשמעותית והגדולה ביותר שהם לוקחים בחייהם לצורך רכישת דירה –  הרכישה המשמעותית השנייה היא של רכב.

לנהיגה ברכב חדש חשיבות עליונה. תחשבו על הנוחות, תחשבו על העיצוב, על היוקרה ועל הטכנולוגיה המתקדמת. תוסיפו לזה את החשיבות הרבה של נהיגה ברכב חדש ובטיחותי ואת העובדה שמדובר במוצר שהוא אחד השימושיים ביותר.

מי לא אוהב מכוניות חדשות? גברים ונשים כאחד עוקבים אחרי מדורי הרכב, החידושים וההשקות.  תוסיפו לזה את העובדה שישראל היא מדינה של פקקים ועד כמה חשוב לנהוג ברכב מהיר, איכותי ואמין  מבלי להיתקע בצידי הדרך.

עם יד על לב, חצי מהזמן שלכם אתם מבלים במכונית. בערך שעה נסיעה עד לעבודה, עוד שעה בדרך הביתה חזרה ואם יש פגישות באמצע היום, קניות או נסיעות לא מתוכננות יוצא שחלק ניכר מזמנכם אתם מבלים ברכב.  וכאן נשאלת השאלה – אם הרכב כל כך חשוב לכם ומהווה מוצר כל כך שימושי נראה שאין סיבה לזלזל בו.

וכאן בדיוק הסיבה שבשנה האחרונה נרכשו בישראל כרבע מיליון מכוניות חדשות ובשנים האחרונות זינק צי הרכב בכבישים וגדל במאות אלפים עד מיליונים של רכבים פרטיים, אוטובוסים, רכבים מסחריים, מוניות, משאיות ושאר כלי תחבורה מבלי להזכיר אופנועים או אופניים חשמליים.

אם תחשבו למה יש בארץ כל כך הרבה מכוניות חדשות תגלו כמה עובדות פשוטות. היום מאד קל לקנות רכב חדש, בעוד שהריבית בבנקים אפסית שומרת מכונית חדשה על ערכה ומעל לכל יש כל כך הרבה הקלות ומבצעים המאפשרים לכל אחד להחזיק מכונית פרטית, גם אם אתה נוסע לעבודה ברכבת.

כיום, יבואני הרכב והסוכנויות המורשות מציעות לציבור הנהגים הלוואות בתנאים מצוינים לרכישה של רכב חדש. ניתן לקנות רכב  חדש בתשלומים או בפריסה ארוכה עם אינספור אפשרויות מימון. תוסיפו לזה גם את החברות החוץ בנקאיות שמקלות עוד יותר על לווים לקבל הלוואה לרכישה של רכב חדש פרטי או מסחרי, רכב מטרייד אין או השכרה, מונית ואפילו משאית.

מה מונע ממך לנהוג במכונית חדישה?

יבואני הרכב והסוכנויות הגדולות הבינו כבר מזמן שהישראלים מאד רוצים להתחדש ולפנק את עצמם ברכב חדש ויעשו הכל בשבילו אבל הקושי המרכזי בבקשה להלוואה למימון רכב הינו הקושי של הרוכשים להציג מקדמה גבוהה למימון העסקה.  בדיוק בנקודה זו נופלות הרבה מאד עסקאות אבל גם לזה נמצא פתרון יצירתי.

כיום חברות הרכב, חברות חוץ בנקאיות, בנקים, יבואנים וגופים פיננסים פיתחו שיטה במסגרתה גם אם אין לכם הון עצמי משמעותי לרכישה של רכב חדש, ניתן לקדם את העסקה ולקבל מימון חוץ בנקאי או הלוואה בתנאים נוחים למימוש הרכישה.

השיטות המגוונות כיום מאפשרות לאנשים לנהוג ברכבים חדשים גם אם אין להם סכום כסף משמעותי.  ניתן לרכוש מכונית חדשה מהמודל האחרון ולשעבד אותו לגוף המלווה או לרשום אותו על שם החברה ואפשר לקבל הלוואה גבוהה יחסית בתנאים עדיפים באמצעות פנייה לנציגים שלנו.

האם לרכוש רכב חדש? רכב יד שנייה או ליסינג?

ניתן ליהנות היום מרכב חדש, יד שניה או מליסינג במגוון מסלולים ולקבל מימון  מלא, הלוואה או לבצע עסקת ליסינג. השאלה הגדולה והחשובה ביותר היא בעצם מה תבחרו?

תוכלו לקחת הלוואה ולהחזירה בפריסה של מספר שנים, תוכלו לקחת רכב בעסקת ליסינג ולשלם דמי שימוש חודשיים ויש פטנטים נוספים שאנו שומרים לשיחה אתכם…

מעוניינים במידע נוסף להלוואה לרכב. צרו עימנו קשר באמצעות האתר והמומחים שלנו יעזרו לכם צ’יק צ’ק לבחור מסלול מנצח!

איזה רכב כדאי לקנות?

שוק הרכב בישראל מגוון ועשיר. מרכבים פרטיים, רכבי מיני ועד רכבי יוקרה ורכבי מנהלים. תוכלו לבחור בין מכונית ספורט או מסחרית. תוכלו לקבל רכב שטח או רכב קומפקטי. עלמנת לדעת מה הכי מתאים לכן אנו מזמינים אתכם לקרוא את המידע במאמר זה וללמוד על סוגי הרכב, הקטגוריות השונות ועל מסלולי ההלוואה לרכישת רכב מתאים.

לפני שמחליטים על סוג הרכב, הצבע או המודל מומלץ להתחיל וללשאול את עצכם מספר שאלות כמו:  לאיזה שימוש אני צריך את הרכב, מי אמור לנסוע ברכב החדש ביחד איתי, מה התקציב העומד לרשותי ורק אח”כ לחשוב על הצבע, הריפודים או מערכת הסטריאו.

קנייה נכונה היא שם דבר כיום וגם בתחום הרכב חשוב לקחת בחשבון פרמטרים כמו צריכת הדלק, הצרכים האישיים של הנהג כמו למשל היכן עובד והאם יש באזור חנייה בתשלום, חניונים ציבוריים או חנייה בצמוד למדרכה. כמו כן צריך לקחת בחשבון את אופי מסלול הנסיעה –האם הוא הררי, האם הוא בשטח חקלאי ועוד.

שיקול נוסף בבחירה ובהתאמה של הרכב היא זהות הנהג או הנהגים. האם מדובר בנהג חדש או וותיק? האם מדובר בנהג או נהגת? האם הרכב אמור להסיע תינוקות? ועוד שיקולים נוספים.

כעת, כשהתמונה הובררה וקיבלתם תשובה – תוכלו לבחור רכב בכפוף לתקציב ולפתרונות מימון העומדים לרשותכם.  כאן תוכלו לבחור מסלול הלוואה לקניית רכב בתנאים שיתאימו לכם, בהחזרים חודשיים בהם תוכלו לעמוד ובהתנהלות כלכלית נכונה.

ועוד המלצה חשובה לפני שאתם חותמים על עסקת רכישה של רכב חדש. לפני הקנייה דאגו לעשות נסיעת מבחן. בידקו שהרכב נוח לכם, קל לתפעול ונעים לשימוש. אין כמו מבחן נהיגה או נסיעת מבחן כדי לגלות באופן אישי את היתרונות או את החסרונות של הרכב. ולכן לפני שתסירו את הניילונים ולפני החתימה – דאגו לצאת לנסיעת התרשמות והכי חשוב סעו בזהירות.

מאיזה גופים או חברות ניתן לקבל הלוואה למימון רכב?

הלוואת מימון לרכב החדש שלכם תוכלו לקבל בקלות יחסית ממספר חברות, יבואנים, בנקים או גופים חוץ בנקאיים.

ניתן לקחת הלוואה לקניית רכב מהבנק. זה יכול להיות רכב חדש או רכב יד שנייה, רכב מליסינג או רכב מהשכרה, בדרך כלל מתן ההלוואה על ידי הבנקים מותנה בשנת מודל וביכולת ההחזר. יחד עם זאת הלוואה זו חוסמת את מסגרת האשראי הבנקאי שלכם ותייצר בעיות במידה ותזקקו להלוואה נוספת לכל מטרה, הלוואת אקספרס או הלוואה לצרכים אחרים.

יש אפשרות לקבל רכב מיבואני רכב בהלוואה ישירה מהיבואן. הלוואות אלה אטרקטיביות שכן ליבואנים אינטרס אדיר למכור כמה שיותר רכבים. ההלוואה יכולה להוזיל את העסקה בכמה אלפי שקלים והיא יכולה להינתן במגוון מסלולים כמו הלוואה במימון מלא, הלוואה במימון חלקי של הרכב או הלוואה בפריסה למספר שנים לצד מקדמה שתשלמו. בקניית רכב מהיבואנים חשוב מאד שתוודאו פרטים חשובים כמו שנת המודל שהרכב יורד לכביש והערך שיירד לאחר שנה שנתיים.

אפשר לקבל הלוואה לקניית רכב במימון של חברה חוץ בנקאית.  הלוואה זו יכולה להגיע למימון מלא של 100% מעלות הרכב בין אם הוא חדש או יד שנייה. בקבלת הצעה לרכישת רכב במימון חברה חוץ בנקאית בידקו את התנאים ואת השורות הקטנות כי הן חשובות. היתרון הגדול בהלוואה חוץ בנקאית לרכישת מכונית היא העובדה שהיא קלה, מהירה וגם לא חוסמת את מסגרת האשראי שלכם.

הלוואות לרכב ניתן לקבל גם מחברות ליסינג, חברות להשכרת רכב או סוחרי רכב מהם תוכלו לקנות רכב ממודל ישן בתנאי מימון חוץ בנקאיים שלא יעמיסו על מסגרת האשראי שלכם. ההמלצה שלנו ברכישת רכב מגופים אלה היא לערוך לו בדיקה במוסך מורשה בטרם הרכישה ולוודא שאין בו תקלות משמעותיות.זקוק להלוואה לעסק?

זקוקים להלוואה לשכירים/פרטיים?

הלוואות לעסקים באישור מיידי

הלוואות לשכירים ופרטיים תוך 24 שעות בריבית בנקאית

בעל עסק יקר, מלא פרטים בטופס זה לקבלת הלוואה לעסקים – הלוואות לעסקים בכל הארץ!

הלוואות לשכירים לכל מטרה באישור מיידי!

הלוואות לעסקים בריבית זולה מהבנקים הלוואה לעסק עד 1 מיליון שקל ללא ערבות וללא בטחונות. הלוואות מקרנות עד 8 מיליון שקלים בתנאים מעולים אישור עקרוני מיידי
 • הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים
 • הלוואה לעסק חדש/עסק בהקמה
 • התמחות בהלוואות לכל המגזרים, לרבות המגזר הערבי

איך להקים עסק מאפס, ללא הלוואות?

 
ללמוד איך לעשות כסף
טופס זה מיועד אך ורק למי שלא רוצה לבלות את חייו כעובד שכיר.
מלאו פרטים למידע נוסף על קורס הקמת עסק מאפס.
כאן לא נותנים הלוואות וגם לא מחיקת חובות.
הטופס מיועד לעל מי שרוצה ללמוד איך להצליח בעסקים ומוכן להשקיע בעתידו

אפילו אם אין לך רעיון במה לעסוק ואתה נמצא בחובות עמוקים
לא צריך הרבה שכל כדי לקחת הלוואה ולבזבז את הכסף.
אבל כן צריך הרבה שכל, כדי להפוך את העסק לרווחי בלי להיכנס לחובות.

הקלק כאן עכשיו לפרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

זקוק למחיקת חובות?

הסדר חובות – פתרונות לכל בעיית חובות

מלאו טופס זה לקבלת ייעוץ מהחברה המובילה בישראל בהסדרת חובות!

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:

 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק – השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל”פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע”י ניהול מו”מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
מאשר קבלת דיוור בדוא”ל ובSMS:

זקוק להסרת פסקי דין מהאינטרנט?

מוטרדים מפסקי דין המופיעים בגוגל?

רוצים למחוק את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט?

אין לכם אפשרות לקבל הלוואה/משכנתא בשל פסקי דין ברשת?

קשה לכם להתקבל לעבודה חדשה בגלל אזכורים שליליים?

אין לכם אפשרות ליצור זוגיות חדשה בגלל החשש מהדברים שכתובים עליכם באינטרנט?

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב! מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע. החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר
 • כ – 95% הצלחה
 • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
 • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
 • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
 • תשלום לפי הצלחה בלבד!
מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

המרכז הארצי לזכויות החייב

“כי גם לחייב יש זכויות”

מלא פרטים בטופס כדי לגלות איך להתמודד עם חובות ולנצל את כל זכויותייך

 • טיפול בחובות של פרטיים
 • חובות של גופים עסקיים
 • טיפול בחובות לגופים ממשלתיים בהם מכס, מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מרכז הקנסות ועוד

מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

כל הזכויות שמורות לצ'יק צ'ק קרדיט. אין לעשות כל שימוש בתוכני האתר ללא אישור. 2015.